Priežastys, kodėl dar neradai savo išrinktojo

Priežastys, kodėl dar neradai savo išrinktojo
  1. Tu vis dar ieškai savęs.

Tu vis dar bandai atrasti savo karjeros kelią, o ką jau kalbėti apie viso gyvenimo kryptį… Tavo planuose naujas miestas, nauja šalis, o gal ir naujas žemynas, tad nenuostabu, kad tau sunku nusėdėti vienoje vietoje.

  1. Tu nuolat keitiesi.

Kai bandai suprasti tave supančia aplinką ir savus norus, pradedi atrasti naujų hobių, naujų aistrų ir naujų kelių saviugdos link. Kai esi vienišas, tai gali daryti drąsiai savęs nevaržydamas, tad naudojiesi ta proga ir nuolat keiti savo gyvenimo stilių, keiti žmones, esančius aplink tave, o taip pat su jais keičiasi ir tavo supratimas apie meilę.

  1. Tu turėjai kelias nesėkmes ir dabar nusprendei sustoti.

Tu nesi iš tų, kurie gali pasidžiaugti sėkmingu meilės gyvenimu, todėl nusprendei sustoti ir susikoncentruoti į kitus dalykus. Na bent jau tol, kol būsi pasiruošęs vėl rizikuoti.

  1. Tu vis dar nepamiršai savo ex.

Dalis tavęs nori judėti pirmyn, tačiau tau atrodo nesąžininga, kad ta pati dalis vis dar priklauso kitam žmogui.

  1. Vis dar nežinai, ko nori.

Niekas nenori pripažinti, kad nežino, ko nori iš gyvenimo ar ko jame ieško. Tenka pripažinti, kad tai yra dažna tiesa. Tavo gyvenimas ir pomėgiai keičiasi, tad nenuostabu, kad esi pasimetęs. Juk dar nesupranti, kokiu žmogumi nori būti.

  1. Tau nesinori paleisti nepriklausomo gyvenimo.

Tu pripratai prie savo laisvės. Išmokai priiminėti sprendimus, atsiriboti nuo svetimų nuomonių, o ir savo gyvenimo valdymas savomis rankomis yra užkrečiantis. Kai per daug mėgsti savo dabartinį gyvenimą, sunku jo atsisakyti.

  1. Tu keliauji su srove.

Šiandieniniame pasaulyje žmonės turi begalę galimybių, tad jeigu nesistengsi išsiskirti iš minios, tau patinkantis žmogus galiausiai susiras kitą. Jeigu eini pasroviui, gali atrodyti, kad gyveni pasyvų gyvenimą, nesidomi aplinka ir saugai save. Nusiramink, tai natūralu. Juk bandai išsiaiškinti, kas tau tinkamiausia.

  1. Mėgaujiesi vienišiaus gyvenimu.

Tu prie to pripratai ir tau tai patinka. Kartais atrodo keista, kad gali dalintis savo daiktais, būstu ir visu gyvenimu su kažkuo kitu. Taip yra todėl, kad esi nepratęs taip gyventi, o gal niekada ir negyvenai.

  1. Tau nepatinka internetinės pažintys.

Jeigu nedalyvauji internetinėse pažintyse, savo šansą sutikti mylimąjį sumažini bene per pus. Sutikti antrąją pusę ne internete yra daug sunkiau, nes begalė žmonių slepiasi interneto platybėse, stengdamiesi surasti būtent tą vienintelį. Taip, tai šiuolaikinis žmogus.

  1. Tu tiesiog neskubi sutikti naujo žmogaus.

Turbūt tai yra viso ko pagrindas. Būtent todėl pakankamai ir nesistengi sutikti to naujo žmogaus. Dėl šios priežasties tu stengiesi sulėtinti savo gyvenimo ritmą, o kiti gali tai priimti kaip neigiamą ženklą.

Gyvendamas toliau pagalvok, ar tikrai nori sutikti tą vienintelį. Jeigu taip – pradėk gyventi šiek tiek kitaip.

Šaltinis: touchcatalog

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.