Pirmojo pasimatymo klaidos

Pirmasis pasimatymas yra vienas labiausiai lemiamų veiksnių mūsų santykiuose. Pirmasis pasimatymas, kaip ir pirmasis įspūdis – jo nepakartosi ir (jei reikia) tik įdėjus daug pastangų galėsi ištaisyti.

Todėl ką turėtum žinoti (ko nedaryti) pirmojo pasimatymo metu, kad santykiai su patinkančiu vaikinu tęstųsi ilgiau ir išsivystytų į gražią draugystę.

Šiame straipsnyje išvardinsime didžiausias pasimatymų nuodėmes. Tad nedaryk to!

9. PADAUGINTI ALKOHOLIO.
Išgerti vieną kitą taurę vyno pasimatymo metu nėra didelė nuodėmė, tačiau nevaržyti savęs ir pirmojo pasimatymo metu išgerti per daug – itin negražu ir nemoteriška. (Be abejo, ši taisyklė galioja ir vyrams.)

8. ATRODYTI VULGARIAI.
Reiktų nedėvėti jokio rūbo, kuris galėtų sugėdinti Tave: permatoma palaidinė, raudonos tinklinės pėdkelnės. Makiažas – nederantis prie aplinkos. Reiktų stengtis bent pirmojo pasimatymo metu atrodyti saikingai, nepadauginti kosmetikos ir aksesuarų.

7. KALBĖTI APIE SAVO EX.
..Arba apie bet kurį, su kuriuo permiegojai. Tiesiog nereikia to daryti jokiomis aplinkybėmis. Gerbk save ir savo pasimatymo partnerį.

6. BŪTI ĮKYRIAI.
Savo pasimatymo partnerio (ar potencialaus vaikino) pirmojo pasimatymo metu neklausinėk, kaip ir save mato po penkerių metų, arba kas jį motyvuoja. Tai ne darbo pokalbis, kalbėkite apie paprastesnius, kasdieniškesnius dalykus.

5. VALGYTI SMULKIUS ŽOLINIUS PRIESKONIUS AR AGUONAS.
Juk nenorėtum, kad tarp tavo dantų atsirastų maisto likučių? Tavo partneris greičiausiai bus per daug mandagus, kad pasakytų tau tai, o parėjusi namo ir pamačiusi tai tikrai neapsidžiaugsi.

4. „TU MANO GYVENIMO MEILĖ!“
Lengvas flirtas yra viena, bet pirmojo pasimatymo metu vaikinui sakyti „Mielasis, žinok, TO dar nesu jautusi nei vienam vaikinui..“ yra PER DAUG! Nurimk, nesuskysk ir būk žavinga!

3. KALBĖTI APIE SEKSĄ.
Senosios taisyklės, kuriose nurodoma, jog pirmojo pasimatymo metu negalima kalbėti apie politiką ir religiją yra atgyvenusios, bet apie seksą kalbėti per pirmąjį pasimatymą ir toliau yra tabu. Gerbk save ir savo partnerį, jei nori ilgalaikių ir rimtų santykių.

2. TIKĖTIS, JOG VAIKINAS APMOKĖS SĄSKAITĄ.
Na, bent jau pirmojo pasimatymo metu turėtumėte dalintis sąskaita per pusę. Tu juk nesi barakuda ir pati užsidirbi savo išlaidoms, Nebent vaikinas to primygtinai reikalauja…

1. ATSIVESTI DRAUGĘ/DRAUGĄ.
O ne, ne, ne, ne, ne! Į pirmąjį pasimatymą eik viena ir taškas. Nėra čia ko ir pridurti.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.