Moterų išpažintys: kodėl miegojo su vedusiais vyrais

Moterų išpažintys: kodėl miegojo su vedusiais vyrais

Kai kurie žmonės sako, kad negali rinktis, ką įsimylėsi. Bet ar ta pati taisyklė galioja, kai kalba pasisuka apie lovos reikalus? Negi negali rinktis su kuo miegi?

Vien tik todėl, kad tave žmogus traukia, ar būtinai dinos pabaigoj turi atsidurti su juo po viena antklode?

Kai kuriems žmonėms žiedas ant bevardžio piršto yra signalas atsitraukti, mesti visą flirtą šalin ir ištrinti mintis apie permiegojimą su tuo žmogumi. Gaila, bet yra tokių, kuriems viskas veikia priešingai.

Šios moterys atskleidžia savo priežastis, kodėl nusprendė miegoti su vedusiais vyrais.

1. Jai patiko situacijos jaudulys

Mane jaudino tas faktas, kad permiegosiu su vedusiu vyru. Jis buvo 10 metų vyresnis ir svarbiausia, kad man patiko mintis, jog mes nusižengiame taisyklėms. Abu žinojome, kad tas nuotykis nevirs į santykius ar kažką panašaus, bet tai romanas, kurio gyvenime nepamiršiu.

Jenny 31

2. Ji neturėjo žalio supratimo

Vieną vakarą sutikau vyruką bare. Naktį užbaigėme permiegodami vienas su kitu. Kad jis vedęs – aš nežinojau. Tai išsiaiškinau ryte pamačiusi jo telefono ekraną, kuris buvo jų vestuvinė nuotrauka.

Tą pačią minutę aš jį išvariau iš namų, o jis net nekrūptelėjo. Atrodė, jog jis tai daro pakankamai dažnai, kai jo žmonos nebūna mieste. Po tos nakties pasišlykštėjau savimi.

Colby 23

3. Jis savo žmoną žadėjo palikti kas mėnesį du metus

Aš buvau viena iš tų naivių merginų, kuri tikėjo, kad vedęs vyras dėl manęs paliks savo žmoną. Aš tikrai tuo tikėjau, todėl su juo permiegojau ir įsimylėjau.

Mes miegojome du metus ir kiekvieną mėnesį jis man vis sakydavo, kad pagaliau imsis skyrybų. Po dviejų metų supratau, kad jis net nesiruošė skirtis, ir niekada nebus vien tik mano vyru.

Vivian 26

4. Jai patiko mintis, kad jis niekada nebus jos

Man patiko miegoti su vedusiu vyru, nesi jis atrodė labiau subrendęs, ne toks kaip visi vieniši žaidėjai. Dabar tai skamba juokingai…

Mūsų naktis nebuvo kažkas kvailo ar trumpo. Tai buvo patirtis. Kartais pagalvodavau, koks būtų jausmas, jeigu mus kas nors pastebėtų. Kvaila, bet man be galo patiko mintis, kad aš jo niekada negalėsiu turėti. Man patiko tos gaudynės ir visas žaidimas su ugnimi.

Jess 26

5. Ji taip pat buvo ištekėjusi

Aš užmezgiau romaną su savo kaimynu, kuris buvo vedęs, o aš – ištekėjusi. Kaltės jausmas nebuvo toks didelis, nes žinojau, jog ne aš viena kvailioju su savo šeimos likimu. Galiausiai abu išsiskyrėme su savo sutuoktiniais, bet niekada pas vienas kitą taip ir negrįžom.

Raquel 35

6. Lažybos virto romanu

Viena iš mano draugių kirto lažybų, kad nesuviliosiu jos boso, kuris buvo be galo dailus vyras. Bet aišku – vedęs. Tris metus. Man jis labai patiko, tad per jų Kalėdų vakarėlį žengiau pirmą žingsnį.

Jo žmonos ten nebuvo ir jis užkibo ant mano jauko. Po Kalėdų vakarėlio permiegojome ir niekada daugiau nebesikalbėjom.

Claire 27

7. Jis mane skatino

Man tai neatrodė tokia bloga mintis. Juk jis buvo vedęs vyras, kuris rodė man dėmesį. Aš niekada jo to neprašiau, man to nereikėjo. Galų gale, tai jis, kuris rizikavo savo santuoka.

Kerri 33

8. Dabar ji žino, kad tai buvo klaida

Aš pradėjau puoselėti jausmus vedusiam vyrui, su kuriuo dirbau. Vienas dalykas vedė po kito ir tai įvyko. Sunku paaiškinti, kaip ir kada viskas pasisuko ta linkme.

Tai buvo didelė klaida mano gyvenime. Niekada nejaučiau tokios didelės kaltės. Aš sugrioviau jo santuoką. Jis, žinoma, prie to smarkiai prisidėjo, bet aš buvau viena iš jungiamųjų dalių.

Gloria 39

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.