Kodėl turėtum nustoti miegoti su vaikinu, su kuriuo neturėtum miegoti

Kodėl turėtum nustoti miegoti su vaikinu, su kuriuo neturėtum miegoti

Juk puikiai supranti, kad jis tau netinkamas vaikinas. Šie neįpareigojantys santykiai niekur neveda, tačiau kažkodėl vis tiek nusprendei likti. Žinoma, tau visada sekasi pasiimti tai, ko nori (o šiuo atveju – didįjį O), bet tokie santykiai turi ir savų duobių. Štai kodėl turėtum nustoti atsiliepinėjusi į sekso šauksmus:

1. Jeigu tu žinai ir vis tiek tai darai, vėliau ilgai save kankinsi

Jeigu žinai, kad neturėtum su juo miegoti, kad jis kvailas vaikinas ir su juo gaišti savo laiką, tai kodėl vis dar guli jo lovoje? Vietoj to, kad viską puikiai suprasdama atsitrauktum, likusi šalia jo, save keiksi ilgą laiką ir norėsi grįžti į praeitį, kad galėtum laiku pabėgti. Nėra blogesnio jausmo nei gailėtis savo naktinio romano.

2. Galėtum mėgautis daug geresniu seksu kur nors kitur

Mylėtis su tau patinkančiu ar mylimu žmogumi yra daug maloniau. Su juo gali kalbėtis apie tai, kas tau patinka, kas patinka jam, ir svarbiausia, vienas kitą gerbiate. Kuo ilgiau miegosi su nevykėliu, esančiu šalia tavęs, tuo daugiau geresnio sekso praleisi.

3. Jis greičiausiai (tikrai) nerodo tau pagarbos, kokios nusipelnei

Neturėtum jausti jo nepagarbos, kai jis tavęs nesiklauso, nenori prisiglausti, o po sekso bėga namo. Neturėtum jaustis lyg tarnaitė, patenkinanti tik jo poreikį.

4. Tavo laikas yra vertingas. Leisk jį kur nors kitur

Juk turi tiek daug naktų ir tiek daug savaitgalių, kuomet galėtum daryti ką tik nori. Ar jis nusipelnė to tavo laiko? Greičiausiai ne. Geriau visą tą laiką praleistum su savo draugėmis, gal planuotum savo karjerą, o gal nueitum į pasimatymą su šauniu vaikinu, sakančiu, kokia esi nuostabi…

5. Kuo ilgiau tai tęsi, tuo sunkiau bus sustoti

Kuo ilgiau barškinsi šį vaikiną, tuo didesnė tikimybė, kad tai išsivystys į rutiną. Gal tau ji ir nebūdinga, bet ji velniškai patogi, todėl tęsi visą šį ritualą. Jeigu žinai, kad jis tau netinkamas, užbaik viską, kol reikalai nepasidarė sudėtingesni.

6. Tai kirs tavo savigarbai

Taigi, tu miegi su vyruku, kuris tave išlydi anksti ryte ir neskambina visą savaitgalį? Sau sakysi, kad būtent tokio vyro tu nusipelnei ir to urėtum tikėtis iš kiekvieno vaikino… Neleisk jam taip sumaišyti tavo galvos. Tu nusipelnei daug geresnio, nes esi seksuali, protinga ir sėkminga moteris.

7. Negali mėgautis gražiais santykiais, bet turi taikstytis su visais nemalonumais

Na, jau visą savaitę negali nustoti apie jį galvojusi, leidi savo pinigus vien tam, kad jį pamatytum, susitikę pykstatės, kai tau liūdna – jis nepasiūlo peties išsiverkti ir neapkabina… Tai tikrų tikriausia nesąmonė. Susirask vaikiną, kuris labiau tavimi domėsis ir norės būti tavo gyvenimo dalimi. Tam, kad tai turėtum, turi žengti pirmą žingsnį ir mesti tą šiknių, kuris guli tavo lovoje.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.