Kodėl neturėtum susitikinėti su ex‘o draugu

Kodėl neturėtum susitikinėti su ex‘o draugu

Yra nerašyta taisyklė, kad draugai niekada neturėtų susitikinėti su vienas kito ex‘ais. Bet kas, jeigu tu esi ta ex? Ar tavo darbas yra būti ištikimai savo ex‘ui net ir tada, kai jau esate išsiskyrę?

Tiesa slypi tame, kad tu jam  nesi nieko skolinga. Kitą vertus, yra keletas puikių priežasčių, kodėl neturėtum susitikinėti su savo ex‘o draugais.

  1. Galėtum sugadinti jų draugystę

Gal tu ir nesi tos draugystės dalis, bet ja būsi, kai ją sužlugdysi. Gal jus ir sieja magija, kibirkštis ar dar koks velnias, bet ta pati gija tave gali sieti ir su kitais vyrais. Kai kalba pasisuka apie tavo ex‘o draugus, tikrai gerai pagalvok, ar norėtum būti ta, kuri išskyrė draugus. Doras žmogus to nenorėtų, o ir šiaip, tai tik atneš nesėkmes.

Tavo ex‘o draugas gali pasižymėti kitokiu charakteriu nei tavo buvęs, bet prisimink, kad savo draugų rate dažniausiai turime tokius žmones, kurie į mus bent kažkiek panašūs. Jei tavo buvęs vaikinas mėgo vakarėlius, o tave tai erzindavo, didelė tikimybė, kad jo draugas, kuris tau patinka, lankydavosi tuose pačiuose vakarėliuose. Išvada: atsigręžei į kitą vaikiną, bet su tomis pačiomis problemomis.

  1. Nėra reikalo susitikinėti draugų rate

Tai gali atrodyti kaip puiki galimybė įskaudinti savo buvusį vaikiną, o gal ir dar blogiau – siekis būti kuo arčiau jo, bet gerai pagalvok… Juk nenori jam pasirodyti nusivylus ir vis dar beviltiškai siekianti jo dėmesio.

Kai santykiai pasibaigia – jie pasibaigia ir visos gijos, siejančios tave ir jo draugus turi būti nukirptos. Išimtis – tau patinkantis vaikinas su tavimi buvo pažįstamas dar prieš tau susidedant su savo ex.

  1. Tai kenkia tavo reputacijai

Jeigu tu iš tų merginų, kurios siekia išlaikyti savo nepriekaištingą reputaciją, susitikinėjimas su ex‘o draugu tikrai ją sunaikins. Gal ir atrodo, kad vaikinai nekalba apie tokius dalykus, bet patikėk, jeigu jie po tokios situacijos liko draugais, be jokios abejonės jie susėdę kartu lygins jų turėtus santykius su tavimi.

Vaikinai kalbasi apie įvairius dalykus, o jeigu abu gali papasakoti vienas kitam istorijų apie tave – tai nėra geras ženklas.

  1. Baisi keršto idėja

Jeigu jau susitikinėji su savo ex‘o draugu, greičiausiai tavo ir tavo buvusio vaikino santykiai baigėsi nekokiomis kortomis. To iš pradžių gal ir nepastebi, bet jausmai, kuriuos jauti jo draugui, gali būti tik būdas atkeršyti buvusiajam už viską, ką jis tau padarė.

Greičiausiai jis nusipelnė smūgio į širdį, bet nebūk tokia kaip jis ir nesinaudok kito žmogaus jausmais, kad pasiektum savo keršto plano viršūnę.

  1. Pagalvok, kaip jausiesi pati

Jeigu tavo ex pradėtų draugauti su viena iš tavo draugių, koks jausmas tave užplūstų? Na, žinau, kaip jausčiausi aš. Ex‘ui nepuoselėji jokių jausmų, o nori kad ir draugė būtų laiminga, bet batas uždėtas ant kitos kojos yra labai nepatogus.

Jeigu manai, kad tau tokia situacija būtų per sudėtinga, nesudaryk jos kitiems ir pasirūpink aplinkinių žmonių jausmais. Iš patirties sakau, draugė susitikinėjanti su tavo ex – tragedija.

  1. Sunkiau išlaikyti santykius

Kodėl? Taip yra todėl, kad tau esant santykiuose su dabartiniu vaikinu, taip pat turėsi palaikyti santykius ir su savo ex, net jeigu to ir nenori. Visos nelaimingos situacijos ir barniai šmėžuos tau tiesiai prieš akis ir kels diskomfortą. Bijosi leisti jiems sėdėti kartu ir aptarinėti tavo elgesį prieš susidedant su ex ir dabar, susidėjus su ex‘o draugu, o jeigu dar pradės aptarinėti lovos reikalus… Nemalonu…

Vaikinas turi būti ir tavo pašnekovas, išklausyti tavo nusivylimus ir blogas replikas. Tokioje situacijoje nieko blogo negalėsi apie savo buvusįjį pasakyti dabartiniam vaikinui, nes šis žais dviejuose frontuose. Tai tiesiog bloga mintis.

Tai yra tik kelios priežastys, kodėl neturėtum susitikinėti su ex‘o draugu. Žinoma, pasaulyje yra jų daug daugiau, bet kam jų reikia? Juk jau nutuokiame, kaip gali viskas baigtis…

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.