Kodėl ištekėjusios moterys yra laimingesnės negu vienišos?

Kodėl ištekėjusios moterys yra laimingesnės negu vienišos?

Po to, kai perskaičiau Virdžinijos Universiteto atliktą tyrimą, supratau, kad visos ankstesnės teorijos buvo teisingos. Buvo apklausta 3000 žmonių ir gauta tiek pat atsakymų į klausimą „kas verčia santykius veikti“. Štai tokios įžvalgos pasiekė mus:

Ištekėjusios moterys jaučiasi dvigubai laimingesnės nei tos, kurios gyvena vienišą gyvenimą. 50% ištekėjusių moterų teigia, kad yra tikrai laimingos, kai tuo trapu vienišos moterys sudaro tik 25%.

65% bevaikių sutuoktinių santykius baigia skyrybomis, o tuo tarpu tėvai, turintys vaikų, sudaro 24%.Žmonės, kurie gyvena santuokoje ir turi vaikų yra 8% mažiau laimingi negu bevaikės šeimos. Kitą vertus, po maždaug 8 metų laimės lygis išsilygina.

Žmonės, neįgiję išsilavinimo, skyrybų procesą, per pirmus 10 santuokos metų, išgyvena 3 kartus dažniau negu tie, kurie turi diplomą.

58% ištekėjusių moterų dažniau renkasi pusės etato darbą. O 78% vedusių vyrų renkasi pilno etato darbovietę.

Nuolatinis bažnyčios ar bet kokių maldos namų lankymas „labai laimingų“ žmonių atsakymus pagerina 9%. Manantys, kad „Dievas“ yra santuokos centras kyla 25%. Tai nereiškia, kad „Dievas“ yra tarp jų lyg trečias asmuo. Tai labiau susiję su įsipareigojimais, įrašytais religijoje.

Top 5 Santuokinio gyvenimo sėkmės aspektai:

Moterys:

1. Daugiau nei vidutiniškai – seksualinis pasitenkinimas
2. Daugiau nei vidutiniškai – įsipareigojimas
3. Daugiau nei vidutiniškai – dosnumas savo vyrui
4. Daugiau nei vidutiniškai – požiūris į tėvystę
5. Daugiau nei vidutiniškai – socialinė parama

Vyrai:

1. Daugiau nei vidutiniškai – seksualinis pasitenkinimas
2. Daugiau nei vidutiniškai – įsipareigojimas
3. Daugiau nei vidutiniškai – dosnumas savo žmonai
4. Daugiau nei vidutiniškai – požiūris į tėvystę
5. Daugiau nei vidutiniškai – šeimyninis dvasingumas

Taigi, ši ataskaita rodo, kad keliu į sutuoktinių palaimą gali būti dosnumas, meilė ir noras atleisti vienam kito trūkumus. Visos šios savybės sustiprėja ir darosi stipresnės vos tik poros susiduria su tėvyste.

Taigi, mieli žmonės, kurie esate vieniši ir laimingi… Aš labai džiaugiuosi už jus, bet priežastis, kodėl žmonės vis grįžta į romantiškus santykius yra ta, kad jie suteikia didesnę prasmę gyventi bei didesnį pasitenkinimą savimi. Būti „laisvu ir laimingu“ nėra blogai, bet pasak šio atlikto tyrimo, moterys, kurios ryžtasi santuokai, yra 2 kartus laimingesnės nei vienišos.

Būkite laimingos!

Šaltinis: turelovv
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.