Kodėl 8 val. ryto, yra geriausia valanda pirmiems pasimatymams?

Neseniai su vaikinu ėjau į pasimatymą šiek tiek prieš 9 val. Ryte. Ilgai tarėmės dėl vakaro, kada abiems būtų tinkamas laikas, tačiau ilgai kovojome su tvarkaraščiais ir jis pasiūlė susitikti papusryčiauti. Tai atrodė geresnė mintis, nei atidėlioti pirmojo pasimatymo vakarus.

Pasidalinome ne tik skrebučiu su avokadu bet ir nuostabiomis mintimis. Tai buvo netradicinis rytas.

Štai kelios priežastys, kodėl manau, kad rytiniai pasimatymai daug geresni.

1. Ryte mažiau susijaudinimo prieš pasimatymą ir šiaip mažiau streso. Man nepatinka eiti į pasimatymus po pilnos darbo dienos, pavargus ir dar tebegalvojant apie rytojaus veiklas.

2. Ryte esi žvalus ir dar nesugadinta nuotaika.

3. Jeigu pasimatymas prabėga gerai, labai tikėtina, kad ir visa diena klostysis taip pat gerai. Jeigu pasimatymas vyksta vakare, po sėkmingo pasimatymo neišeina užmigti. Kankiniesi, kol išveji iš galvos visas mintis, o rytą atsibundi su pajuodusiais paakiais. O ir su draugėmis pasidalinti patogiau ryte, nei vidury nakties.

4. Jeigu pasimatymas nepasiseka, visos dienos metu gali daryti viską, kad ji pagerėtų ir ištaisytum savo savijautą.

5. Ryte per pasimatymą išvengsi alkoholio, ir padauginimo gėdos. Pakelkime rankas, kurie su šia situacija yra susidūrę? Žinau, kad man tikrai taip būna. Kai eini ryte į pasimatymą, greičiausiai padauginsi nebent tik skanios kavos. 84% vakarinių pasimatymų vyksta vietose, kur yra tiekiamas alkoholis. Tad geriau išgerkime puodelį kavos ar arbatos be jokios gėdos.

6. Kažko didelio tikėtis per pirmąjį pasimatymą – klaida. Dažniausiai tvyro netiesioginis klausimas „ar veiksime ką nors daugiau po pasimatymo“, o ryte – tokia mintis net nekyla. Nebent, jeigu pasimatymas pavyksta, galite susiorganizuoti antrą pasiamtymą dar tą pačią dieną!!!

Šaltinis: womenshealthmag
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.