Kas Tau trukdo surasti tikrąją meilę (pagal zodiako ženklą)?

Kas Tau trukdo surasti tikrąją meilę (pagal zodiako ženklą)?

Meilė gali gąsdinti.

Nuo pat gimimo mes norime būti mylimi, ir šis noras niekada nedings. Mes norime, kad mus mylėtų šeima, draugai, ir bet koks kitas mums artimas žmogus.

Dar būdami jauni mes svajojame sutikti Tą Vienintelį ir darome viską, kad būtume patrauklūs. Pasimatymuose imamės visų veiksmų: nuo tobulos išvaizdos iki tobulo elgesio.

Tačiau gali taip nutikti, kad tiesiog imsi bijoti meilės.

Regis visas pasaulis yra susiporavęs ir viskas, ko mums reikia gyvenime – būti poros dalimi. Tačiau tiesa ta, kad netgi būdami vieni galime būti labai laimingi (gal net laimingesni nei būdami poroje). Neturėtum karštligiškai siekti sutikti kitą žmogų. Pirmiausia turi išmokti gerai jaustis vienas, kad galėtum įsipareigoti kitam.

Būna tokių gyvenimo tarpsnių, kai mūsų padėtis yra tokia, kad geriau nė nekurti santykių. Ir mes galime būti laimingi ir neturėdami to artimo žmogaus. Galbūt neseniai išsiskyrei ir dabar elgiesi atsargiai, o galbūt buvę santykiai buvo tokie tobuli, kad dabar niekas negali tam prilygti.

Priežasčių, kodėl nekuri santykių, gali būti begalės, ir dauguma jų – emocinės bei psichologinės.

Tarpasmeniniais santykiai ir netgi jų nebuvimas suformuoja mus, kaip asmenybes, o pastatytų sienų nugriovimas ir nauja meilė gali atrodyti neįmanomi. Jei bijai mylėti, gali tai rodyti tokiais būdais, apie kuriuos nė nenumanai.

Zodiako ženklas taip pat gali nusakyti kaip Tu elgiesi, kai bijai pamilti.

Avinas

Kai bijai pamilti, apsikrauni tokiais kiekiais darbų, kad kiti nė nepavežtų. Tu visuomet esi aktyvus žmogus, tačiau šiuo atveju perkeli tai į naują lygmenį: darbas, linksmybės, sportas, projektai – viskas, kas padės užimti laiką ir mintis. Kad neduokdie neturėtum nė akimirkos galvoti apie ką nors kitą, apart to, kuo esi užsiėmusi.

Jautis

Kai bijai meilės – apsiimi gynybines pozicijas. Apsistatai sienom ir apsišarvoji storiausiai šarvais, kad tik prie Tavęs niekas nepriartėtų. Ir tik tuomet, kai žmonės užsitarnauja Tavo pasitikėjimą, prisileidi juos vos vos artėliau. Bet ir taip nutinka itin retai.

Dvyniai

Kai bijai meilės, stačia galva puola į Tider ir kitas internetines pažintis. Potencialūs pasimatymai ir priešingos lyties dėmesys padeda Tau jaustis puikiai. Tačiau nieku gyvu neketini keliauti į tikrą pasimatymą ir susitikti su kuo nors akis į akį. Kol slepiesi už ekrano, jautiesi saugi – pasinaudoji savo puikiais komunikaciniais gebėjimais. Bet tik per atstumą.

Vėžys

Vietoje to, kad susitelktum į tai, koks iš tiesų nuostabus žmogus esi, nenustoji sau kartoti, kad niekas niekada Tavęs nepamils, nes Tavęs mylėti iš vis nėra už ką. Neleidi sau pamiršti viso sąrašo žmonių, kurie Tave nuvylė ir kartoji, kad Tu to nusipelnei.

Liūtas

Visiems gali atrodyti, kad esi labai išranki ir keli aukštus reikalavimus savo partneriui, bet tiesa ta, kad, iš tiesų, bijai, kad nors vienas žmogus pamatys, kad esi netobula, kaip ir visi kiti.

Mergelė

Kai kažkas susidomi Tavimi, pasidarai tikrą tyrimą idant sužinotum viską, kas įmanoma apie tą žmogų. Išnaršai jo socialinių tinklų paskyras, ieškai įrodymų, kad su juo kažkas negerai, nes rodo Tau simpatiją. Jei nerandi prie ko prisikabinti, sukaupi visas jėgas ir dar labiau stengies parodyti tam žmogui kaip jis klysta dėl Tavęs.

Svarstyklės

Nuolat sau kartoji, kad nenori įsipareigoti, nes gali surasti kažką geresnio ir bijai, kad kai atsiras tobula pora, jau priklausysi kažkam kitam. Tiesa ta, kad tobulybės nerasi, bet net jeigu ir rastum, nesugebėtum to pamatyti. Baimė mylėti padaro Tave akla.

Skorpionas

Kai bijai, kad vėl įsimylėsi, pradedi galvoti apie buvusius santykius ir savo ex. Esi savininkiška ir todėl, kai jau galvoje yra vienas žmogus, kitam ten vietos nebelieka.

Šaulys

Kad bijai meilės parodai apsimesdama kažkuo, kuo nesi, kad tik nepažintų tikrosios Tavęs. Meluoji apie tai, kas Tau patinka kol galutinai pasimeti ir tampi absoliučiai kitu žmogumi, savo pačios išgalvotu personažu. Atsargiai – per visus tuos apsimetinėjimus nepamiršk pati kas esi.

Ožiaragis

Kai Tave sukausto baimė meilė, vaidini, kad esi be galo stipri, nepažeidžiama ir šalta kaip ledas. Bijai, kad tikrosios Tavęs nepamils, todėl užsidedi kaukę. Blogiausia, kad apsimetinėti Tau labai nepatinka, tai kelia stresą ir dėl visų patiriamų neigiamų emocijų Tu tiesiog nusprendi nuleisti rankas.

Vandenis

Tau labai patinka būti žmonių apsuptyje, tačiau kai Tavo širdis sudaužoma per daug kartų, pradedi prisibijoti. Kai bijai meilės, tiesiog nustoji eiti į pasimatymus ir imtis bet kokių veiksmų, kurie galėtų pasibaigti santykiais. Na, o jei paslysti ir sutinki nueiti į pasimatymą, patyliukais meldiesi, kad pats vaikinas jį atšauktų.

Žuvys

Tu tiek daug svajoji apie tobulą partnerį ir galvoje kuri tobulų akimirkų scenarijus, kad net save pamiršti. Visiškai pamiršti realybę. O kodėl gi ir ne? Juk svajonių pasaulyje viskas taip tobula, viskas taip, kaip nori Tu. Realybėje bijai, kad niekas su Tavimi neflirtuos, o fantazijose gali rinktis iš šimto tobulų vyrų.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.