Kaip susirasti vaikiną?

Vertė Raminta Murauskaitė, allwomenstalk.com

Jaučiatės vieniša ir bijote tokia likti visą gyvenimą? Kol vienos mėgaujasi viengungišku gyvenimu, kitos kremtasi dėl vienatvės. Taigi, ką daryti, kad susirastumėt vaikiną ir iš tiesų jaustumėtės laimingos?

NETURĖTI VAIKINO YRA NORMALU

Jeigu vis dar ieškai to vienintelio ir niekaip negali jo surasti tai gali tave nuvaryti į depresiją. Taigi, kad taip nenutiktų, prisimink save,skirkdaugiau dėmesio sau ir nepasiduok.

APSVARSTYK, KO IŠ TIESŲ TROKŠTI

Dabar, kai jau žinai, kas esi, belieka nuspręsti, ko trokšti. Sudaryk sąrašą, kas tau iš tiesų svarbu, o kas ne taip svarbu. Tokiu būdu lengviau atsirinksi ir suprasi, ko iš tiesų geidžia tavo širdis. Tai žinodama lengviau susirasi antrąją pusę.

IŠSKLEISK SPARNUS

Užsiimk tau patinkančia veikla, bendrauk su žmonėmis, įgyk naujų pažinčių, atrask bendraminčių. Mėgaukis ir pasitikėk savimi ir laikas belaukiant savo išrinktojo nebus kankinantis ir neprailgs.

PASITIKĖK SAVIMI

Jeigu radai žmogų, kuristau tikrai patinka, nesidrovėk ir pati jam prisistatyk. Žengti pirmą žingsnį išties nedrąsu, tačiau taip parodysi vaikinui, jog savimi pasitiki ir žinai, ko nori. Šios savybės vaikinus traukia kaip magnetas.

PAŽINK JĮ

Prieš įsimylėdama, pasistenk geriau jį pažinti. Išsiaiškink, kas tarp jūsų bendra, kuo skiriatės. Svarbu pažinti tikrąjį žmogaus veidą, o ne prisisvajoti ir pačiai mintyse susikurti jo paveikslą.

TAPKITE DRAUGAIS

Draugų statusu prasideda daugybė tolimesnių artimų santykių. Daug laiko praleisdami kartu ne tik sužinosite daugybę dalykų vienas apie kitą, bet ir tobulinsite savo santykius ir artėsite prie artimesnių santykių.

NEVERSK JO JAUSTIS NEPATOGIAI

Ne kiekvienam vaikinui yra lengva pakviesti patinkančią panelę į pasimatymą. Tad neleisk vaikinui su tavimi jaustis nejaukiai ir nevaidink nepasiekiamos. Taip vaikinui bus daug lengviau prie tavęs prieiti. Taigi net jeigu nieko ir neišeis, tu jau turėsi puikų draugą.

STEBĖK ŽENKLUS

Pagalvok ką jis mėgsta, kaip jis su tavimi elgiasi. Nuolat žarsto komplimentus, flirtuoja ar bendrauja tiesiog kaip su geriausia drauge…Atkreipk dėmesį į jo siunčiamus signalus ir pagalvok, apie jų reikšmę tolimesniems santykiams.

BŪK NEPAKARTOJAMA

Būdama tiesiog drauge leidi vaikinui pamatyti blogąsias savo savybes. Tad pasinaudok tuo ir vietoj blogųjų atskleisk gerąsias. Parodyk jam, kokia nuostabi, graži, nepakartojama ir linksma esi. Parodyk, kas esi iš tikrųjų.

PAKVIESK JĮ Į PASIMATYMĄ

Jeigu jauti abipusę simaptiją, nesidrovėk ir pakviesk jį į pasimatymą. Nepalik šios užduoties vien vaikinui, būk šiuolaikiška ir imk vadžias į savo rankas. Pasitikėjimas savimi ir drąsa – vienos žaviausių savybių.

Net jeigu nepavyks susirasti vaikino iš pirmo karto, nenusimink ir nepulk į depresiją, o pasitikėk savimi ir nepasiduok. Pono tobulojo paieškos kiekvienai užtrunka skirtingai…vienoms prireikia vos poros dienų, kitoms net kelerių metų..tad nekaltink savęs, o mėgaukis savo gyvenimu ir pamatysi, kaip visai nesitikėtai sutiksi savo vienintelį.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.