7 merginų savybės, kurių vaikinai tikisi

7 merginų savybės, kurių vaikinai tikisi

Nesvarbu, kaip stipriai vaikinai myli savo merginą, visada bus kažkas, ką norėsis pakeisti. Visgi, tobulų merginų nebūna, todėl nenuostabu, kad vaikinai irgi turi pretenzijų, susijusių su moterų charakteriu.

Pateikiame septynias labiausiai trokštamas moterų savybes, kurių atsiskleidžiant laukia mūsų mylimi vaikinai.

Ji nepriekabiauja

O varge, merginos gali prisikabinti prie bet kokios smulkmenos. Ne? Dar ir kaip! Dauguma merginų yra temperamentingos ir kartais labai jautrios, tad situacija „neliesk manęs“ reikalauja vaikinui daug kantrybės. Vaikinai tikisi, kad merginos neperspaus savo pykčio, pamirš pykčius dėl smulkmenų ir neprovokuos ginčų, nebent tai yra tikrai svarbu.

Karoliai „Auksė“, 20 Eur (Jealous.lt)

Ji nepriklausoma

Nesvarbu, ar tai finansai ar emocijos, ji su tuo gali susitvarkyti ir pati. Kitaip nei dauguma merginų, ji nepainioja vaikino su sargybiniu.

Ji protinga

Pripažinsime, kvailesnę merginą sužavėti vaikinui yra daug paprasčiau, bet laikui bėgant, vaikinas nori jausti gilesnį ryšį su savo mergina. Tuomet pasirodo, kiek protinga yra mergina ir kiek vaikinas. Ideali mergina – inteligentiška, kad būtų apie ką pakalbėti.

Ji patraukli

Seksualinis suderinamumas yra lygiai toks pat svarbus kaip ir meilė. Mergina turi būti patraukli vyrui ir gebėti jį nustebinti. Nuobodus seksas gali vesti į varginančius santykius. Nieko nėra geriau nei moteris, kuri yra seksuali ir tuo didžiuotis verčia ne tik save, bet ir vyrą.

Ji draugiška

Žinote, ne visos merginos yra tokios. Vos prasidėjus santykiams pasirodo, kad susižavėjo vaikinas ne žavia draugiška mergina, o baisia žiežula. Mergina, kuri yra tikrai draugiška, lengvai priims vaikino draugus, o taip pat, taps jo geriausia drauge. Vaikinui svarbu, kad mergina taip pat mėgtų jo draugus, kaip jis pats juos mėgsta.

Ji padrąsinanti

Kiekvienam vyrui gyvenime reikia moters, kuri jį verčia būti geresniu, siekti tikslų, visada žengti pirmyn. Tokia moteris šalia vyro padės jiems abiems pasiekti aukštumų

Ji nepamiršta tavo vyriškosios prigimties

Dauguma moterų savo partnerius siekia padaryti tokiais pačiais kaip ir jos. Moteris, kuri leidžia vyrui jaustis vyru – retenybė. Būtent todėl svarbu žinoti, kada moteris gali apsiimti vadovavimą, o kada tai leisti padaryti vyrui.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.