7 dalykai, kurių nereikėtų daryti, kai flirtuojate su vyru

Flirtas, kurio išmokstame iš romantiškų filmų ar romanų, ne visada gali būti pritaikomas realiame gyvenime. Šis straipsnis jums padės išvengti dažnų klaidų, kurias moterys daro flirtuodamos su priešinga lytimi.

1. Grubi meilė

Pykčiai ir bučiniai tikrame gyvenime yra nesuderinami, nors filmuose gali atrodyti kitaip. Net negalvokite to išbandyti, tai niekada neveikia, nebent jūsų tikslas sunaikinti jūsų ir jūsų partnerio santykius! Rezultatas gali jus nuvilti. Konfliktai niekur neveda – ginčijimasis ir pastovūs konfliktai žlugdo santykius, jie aistros nesužadina.

2. Žaidimas su savo plaukais

Plaukų sukimas aplink pirštą, kai kalbate su vyru, dėl kurio einate iš proto, neatrodo patraukliai. Betikslis žaidimas su savo garbanomis, nesvarbu, kokios gražios jos bebūtų, vyrus atstumia. Tai atrodo vaikiškai ir atskleidžia jūsų nesaugumą.

3. Gundantis valgymas

Tokį flirto būdą jūs greičiausiai matėte blogame filme. Moteris, kuri bando padaryti įspūdį savo partneriui, gundančiai valgydama atrodo keistai.

4. Apgaudinėjimas/Melavimas

Prarasto pasitikėjimo niekada negalima atgauti. Nemeluokite savo partneriui ar asmeniui, su kuriuo norite užmegzti santykius. Nėra jokios garantijos, jog jūsų meilės istorija pasibaigs laimingai, jei jūs nuolat slėpsite tiesą. Anksčiau ar vėliau jis tai supras.

5. Pavydo sukėlimas

Vienas iš dalykų, kurio niekad neturėtumėte daryti, tai pavydo jausmo sukėlimas savo parteriui, ypač tuomet jei flirtuojate su vienu artimiausių jo draugų. Tik įsivaizduokite, ar jums tai patiktų, jei taip elgtųsi jūsų partneris. Pavydas yra neigiama emocija. Elkitės taip, jog jis pasijaustų vyriškesniu, stipresniu, tai iš tikrųjų padės jam atkreipti dėmesį į jus.

6. Mirktelėjimas

Šis flirto ženklas turėtų būti įtrauktas į „Ko niekada nedaryti“ sąrašą. Vietoj mirktelėjimo geriau vyro dėmesio nusipelnykite per akių kontaktą. Taip jis žinos, jog jūs jam nesate abejinga ir norės jus pažinti geriau. Tačiau tuo pačiu prisiminkite, jog spoksoti taip pat yra nemandagu. Akių kontaktas neturi trukti per ilgai.

7. Betikslis kikenimas

Humoro jausmas visada yra vyrų vertinamas. Nesumaišykite humoro jausmo su kvailu kikenimu. Jei jūs juoksitės iš kiekvieno žodžio, kurį jis ištaria, atrodysite kvailai. Vyrai nemėgsta lėkštų moterų, o kikenimas, kai nėra juokinga, rodo jūsų kvailumą. Sukurkite protingos moters su sveiku humoro jausmu įvaizdį.

Kine galime pamatyti ne pačius geriausius pavyzdžius, kuriuos reiktų taikyti realiame gyvenime. Tikras gyvenimas skiriasi nuo kino filmų. Flirtuokite subtiliai ir būsite pastebėtos.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.