6 žingsniai, kurie išves iš draugų zonos

6 žingsniai, kurie išves iš draugų zonos

Taip vadinamoji ir kiekvienam labai gerai žinoma „draugų zona“, tebelaiko galybę žmonių savo pančiuose. Kartais mes pastatome žmogų į tokią padėtį, o kartais atsiduriame ten patys ir norime kuo greičiau iš ten ištrūkti. Nenoriu sakyti nieko blogo, draugystė yra nuostabu, tačiau kai nuolat galvoji apie „tą vieną“ žmogų, tokią draugystę turi mažiausiai omeny. Simpatija gali užklupti netikėtai, o kartais tęsiasi ilgus metus. Tam, kad peržengtum „draugų zonos“ ribą, tenka šiek tiek pasistengti.

  1. Būk šaunus ir gyvenk visavertį gyvenimą.

Nebūk toks laisvas žmogus koks dažniausiai esi. Mes žinom, kad vos tik atėjus jo/jos žinutei, puoli jos skaityti. Na, juk to jam/jai žinoti nereikia. Leisk simpatijai suprasti, kad esi užimtas, turi daug veiklos, priversk jį galvoti „ką gi jis/ji veikia?“ „su kuo leidžia laiką?“. Viso to tikslas – parodyti, kad gyveni visavertį gyvenimą, susitikinėji su kitais žmonėmis, kurie tave pradeda įsimylėti, nes esi tiesiog nepakartojamas.

  1. Kalbėk apie savo santykius.

Nemesk to tiesiai ant stalo lyg pokerio kortų. Susitikus tiesiog užsimink apie žmones, kurie varvina dėl tavęs seiles, gal matei žmogų, kuris vertas tavo dėmesio… Kartais mestelk santykių kortą. Tai privers „draugą“ suprasti, kad jis/ji tau kažką jaučia. Proto žaidimas.

  1. Nebūk reiklus.

Niekam nepatinka reiklūs žmonės. Nesupyk, jeigu jūsų planai susitikti žlunga. Nepriekaištauk dėl žvilgsnių su kitais žmonėmis. Nebūk irzlus/i antroji pusė. Jeigu taip nutiks, tikrai tavoji simpatija supras, kad tokio partnerio gyvenime tikrai nenori. Neprarask ne tik „draugo“ bet ir DRAUGO.

  1. Parodyk, kad esi velniškai patrauklus.

Sunkiausia dalis perėjime nuo draugystės į santykius – fizinis potraukis. Ryškiai tau jis/ji atrodo tarsi sekso bomba, tačiau nežinai, ką galvoja draugas apie tave. Žmonėms patinka staigmenos, todėl pabandyk sukelti šoką. Ryškūs pasikeitimai tave pavers paslaptingu ir privers mąstyti, ko iš tavęs tikėtis toliau. Taip atkreipsi dėmesį į save ir parodysi, kad gali būti gundantis ir patrauklus žmogus savo draugui.

  1. Jokių neblaivių žinučių/skambučių.

Blogiausias būdas pasakyti savo draugui, kad esi juo susižavėjęs – neblaivios žinutės. Jeigu jis/ji ras telefone žinutę „Hey, žinau, kad esam tik draugai, bet gal nori būti kažkuo daugiau? :)))))))“, tavo šansai išlipti iš „draugų zonos“ ženkliai sumažėja.

  1. „Tik manęs neįsimylėk.“

Šis sakinys yra daug galingesnis nei tau atrodo. Jis atrodo gan keistokas ir jį gali įterptį į bet kokį pokalbį, bet iš tiesų tai pašnekovą priverčia susimąstyti. Neklausk, kaip ir kodėl. Bet tai tiesa. Tai priverčia „draugą“ galvoti apie tave iš romantiškosios pusės, o tada bum! Santuoka ir vaikai!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.