6 būdai rasti savo sielos draugą

6 būdai rasti savo sielos draugą

Visiškai atvirai – aš galėčiau būti Gineso Rekordų knygoje. Kodėl? Ogi mušu nelaimingų santykių rekordus.

Buvau susižadėjusi su vaikinu, kuriuo lankiau universitetą, bet viskas žlugo. Baigusi universitetą ištekėjau už žmogaus, kuris nebuvo man skirtasis. Pasak mano mamos, aš tai turėjau padaryti. Išsiskyriau ir vėl susižadėjau. Taip du kartus, kol ištekėjau už vyro, su kuriuo susilaukiau vaikų. Nesijuokite, bet ir su šiuo vyru išsiskyriau…

Kai kuriais gyvenimo etapais pagalvodavau, ar ieškau vienaragio, kuris neegzistuoja, o gal turėčiau tiesiog nusiraminti.

Po didelių bandymų supratau, kad laiminga nebūsiu, kol nerasiu TO vienintelio arba neišmoksiu gyventi viena. Galiausiai radau savo gyvenimo meilę.

Dabar esu susižadėjusi ir suprantu, kad niekada gyvenime nebuvau įsimylėjusi. Žinau, kad tai skamba kvailai, nes buvau susižadėjusi ir ištekėjusi keletą kartų, bet tai visiška tiesa. Bet pagaliau tai suprantu.

Ta ilga ir iššūkius kelianti kelionė man padėjo rasti savo gyvenimo meilę. Einant šį ilgą kelią išmokau labai daug pamokų. Noriu pasidalinti su jumis  šešiais dalykais, padėjusiais man atrasti sielos draugą.

  1. Nesistenkite visiems įtikti.

Aš susikūriau internetinį profilį, tokį, kokį jūs kuriatės norėdami susirasti darbą. Jame buvo išreikštas noras rasti teisingus žmones, o tuo pačiu pateiktas taip, kad atmestų netikusius. Nesistengiau kurti profilio, kuris būtų skirtas visiems vienodai. To nereikia.

  1. Nesigėdink savo patirties.

Vienas vaikinas man pasakė: „Man nepatinka stiprios ir nepriklausomos moterys.“ Vietoj to, kad nuleisčiau savo profilį į tualeto gelmes, aš parašiau: „Esu 4 kart įvardinta sėkmingiausia rašytoja. Aš esu čia tam, kad kurčiau standartus. Aš daug dirbu. Ir man tai be galo patinka. Ieškau tokio žmogaus, kuris gyvena savo gyvenimą prasmingai ir turi savo misiją.“ Aš neneigiau to, kas esu. Taip pat neturėtum neigti ir tu.

  1. Dirbk su savimi.

Aš su savimi dirbau ilgai ir kantriai, kol sutikau savo sužadėtinį. Pradėjau tvarkytis su savo emocinėmis problemomis ir jas puikiai nugalėjau. Tam, kad pradėtum susitikinėti, turi būti pačia geriausia savo versija. Juk nori sutikti žmogų, kuris su savimi dirbo lygiai taip pat stipriai ir yra vertas tavo dėmesio. Būtent toks ir buvo mano dabartinis sužadėtinis. Visą tai yra procesas. Jau padariau nemažai, bet vis dar yra, ką galima ištaisyti, pakeisti ar pamiršti. Vos tik susitvarkysi, galėsi vėl būti senąja savimi.

  1. Kalbėkis telefonu.

Po visų tų pasimatymų supratau, kad greičiausiai ieškau adatos šieno kupetoje. Nepatikėsit, bet galit sutaupyti labai daug laiko, jeigu, prieš suorganizuojant pasimatymą, pasikalbėsite telefonu. Kartais erzina balsas, kartais kalbėjimo maniera, o kartais pasipila žmogaus neišmintis. Paskambink!

  1. Įsitikink, kad jis/ji sutaria su tavo draugais.

Mano ir mano sužadėtinio antrasis pasimatymas buvo apsuptas mano draugų būrio. Viskas ėjosi kaip iš pypkės. Visi jį pamilo iš karto. Vaikštinėjome visi iki paryčių, o į kompaniją jis įsiliejo tiesiog puikiai.

  1. Didžiausia mano pamoka šioje kelionėje: Nenurimk. Pasikliauk nuojauta.

Vis stengdavausi santykiuose nurimti ir susitaikyti su viskuo, kas vykdavo aplink. Maniau, kad žmogus, kurio ieškau – neegzistuoja. Žinojimas, kaip dabar iš tiesų jaučiuosi, ir supratimas, ką reiškia būti nuoširdžiai mylimai, atvėrė man akis ir leido suprasi, kad visą savo gyvenimą abejojau savimi. Eik ir parodyk pasauliui, ko nori. Visą tai tik procesas.

Galiausiai noriu pasakyti, kad svarbiausia tikėti savimi, žinoti ko nori ir nesirinkti to, kas atrodo nepakankama. Savo geriausiai versijai ieškok tik geriausio ir pasitikėk savo nuojauta. Ji nemeluoja.

Šaltinis: mindbodygreen

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.