4 ženklai, kad „geras vaikinas“ toks nėra.

Manau, kad ne man vienai teko susidurti su kvailiais, po gera priedanga. Jie dažnai tvirtina, kad yra geri vaikinai, tačiau, laikui bėgant pamatai, kad taip nėra. Tai tiesiog glumina.

Tad, kaip gi suprasti, kada susitikinėji su tikrai geru vaikinu, o kada už „gero vaikino“ kaukės slypi nevykėlis?

Ši mintis man kilo po kelių pasimatymų su vienu vaikinu. Jis turėjo visas geras savybes: jautrus, užjaučiantis, už savo gerumą nelaukė nieko mainais ir nuoširdžiai klausydavo mano pasakojimų.

Gaila, bet gan greitai visa jo pagarba išgaravo, kai jis atskleidė savas tikrąsias spalvas.

Būdama su tikrais žaidėjais, visuomet žinai ir supranti į ką veliesi. Jie tiesiogiai parodo, kad yra pasipūtę ir savanaudžiai, bet su apsišaukėliais yra šiek tiek kitaip. Tokie vaikinai yra pavojingi, nes vers tave dvejoti kiekvienu tavo sprendimu, išves iš proto, o galiausiai – paliks vieną.

Aš esu čia tam, kad pasakyčiau, jog jūs neišprotėjote. Jus tiesiog suklaidino.

Ar tai galėjo būti per gerai, kad būtų tiesa? Labai įmanoma. Bet galiausiai, juk visi galime pasimokyti iš tokių situacijų. Iš asmeninių pamokų išskyrėme kelis ženklus, bylojančius apie apsišaukėlius:

  1. Jis verkšlena, kad esi užsiėmusi.

Suprantu, kad merginoms malonu, kai vaikinai nori leisti kiekvieną laisvą minutę su jomis, bet pala, o kaip gi tavo asmeninis gyvenimas? Kas nutinka, kai tu ei užsiėmusi ir negali skirti jam laiko tada, kada jis jo nori?

Geras vaikinas sugebės išreikšti liūdesį ir nusivylimą, o galiausiai pasakys, kad tavęs pasiilgo.

Ir tai yra gerai. Santykiuose kiekvienas turi jaustis mylimas ir reikalingas. Juk norisi turėti žmogų, kuris nori leisti su tavimi laiką.

Mažas patarimas. Saugokis to žmogaus, kuris tave vers jaustis nejaukiai, kad gyveni savo gyvenimą. Tai vaikinas, kuris dejuos ir pyks, o galiausiai atsuks šaltą petį. Jis gali tave priversti gailėtis, kad nepasirinkai leisti laiko su juo. Tai ne santykiai. Tai – afera.

Niekada neturėtum jaustis kalta dėl to, ką nusprendi daryti pati. Niekada.

  1. Jis negražiai kalba apie savo buvusias merginas.

Saugokis to vaikino, kuris negražiai atsiliepia apie savo buvusias merginas. Jeigu jis dėl nelaimingų santykių kaltina tik merginą ir nenori prisiimti bent dalies atsakomybės, greičiausiai jis darys tą patį, kai išsiskirs su tavimi.

Kad ir kaip bebūtų, istorijos visada tu dvi puses, o santykiai jas turi visada. Vaikinas, kuris save nuolat pristato kaip auką, greičiausiai meluoja ir nutyli daugybę faktų. Jis arba nuoširdžiai tiki, kad tai nebuvo jo kaltė, arba bijo pripažinti klydęs ir yra melagis.

Bet kokiu atveju – šis žmogus ne tau.

  1. Jis tau pats sako, kad yra „geras vaikinas“.

Tikrai geri vaikinai nevaikšto aplinkui ir netapšnoja sau per petį. Jiems tik norisi pasigirti, kad jie tokie yra, nors… Žinome, kaip ten jau būna toliau.

Geras vaikinas neturi susidaręs sąrašo priežasčių, kurios rodo, kad jis yra geras. Jo veiksmai ir elgesys parodo jo tikrąją pusę.

Geri vaikinai tiesiog būna savimi ir tiek.

Jie nesistengs įtikinti merginos, o tuo labiau nesakys, kokie jie yra šaunūs. Jie tiesiog tai parodys!

  1. Jis turi begalę ateities planų.

Gerai užsimaskavęs „geras vaikinas“ tau atskleis visus fantastiškus ateities planus, kuriuos jis sugalvojo jums abiem. Jis galbūt pasiūlys bendrą kelionę, o gal užsimins apie puikius ateities pasimatymus, į kuriuos jūs eisite.

Galiausiai, jis nė vieno iš jų net nemėgins įvykdyti. Nė vienas nuoširdus vaikinas nesigiria nuotykiais ir planais, kuriuose įtraukta būsi ir tu pati. Daugelis iš nuoširdžių vaikinų moterį geriau nustebins, nei sugadins visą smagumą. Apsimetėliai dažniausiai pripučia miglos, per kurią jie sumėto pėdas ir dingsta.

Šie šmikiai gal nuoširdžiai ir nesupranta, kad yra paskutiniai kvailiai, bet aš, asmeniškai, tikiu, kad nuoširdžiai geri vaikinai pasaulyje egzistuoja.

Jie tikrai yra ir tai žmonės, su kuriais, galiausiai, jūs sukursite savo ateitį.

Tad, kitą kartą, kai eisite į pasimatymą su iš pirmo žvilgsnio atrodančiu geru vaikinu, saugokitės visų šių ženklų, nes gali jūsų kelyje pasitaikyti žiaurus nevykėlis.

Šaltinis: elitedaily

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.