30 miegamojo etiketo taisyklių, kurias privalo žinoti kiekviena moteris dar iki 30-ies

Jei nesi tikra ar patyrei orgazmą – vadinasi Tu jo nepatyrei. Ir… Pats laikas būtų pažinti save bei būti tikrai dėl tokių dalykų.

Nors, sakoma, reikia dviejų, kad sušokt aistringą šokį miegamajame, vyras nėra vienintelis, atsakantis už Tavo pojūčius. Ir visai nesvarbu, esi šiuo metu vieniša, užimta ar turi bet kokį kitą statusą, pateikiame 30 dalykų apie seksą, kuriuos bet kuri seksuali, geidulinga, moteriška, nuostabi moteris (taip, Tu!) turi žinoti dar iki jai sukaks 30 metų.

1. Negali skųstis jei nepaprašei
Palaiminkit jų širdis – jie šitaip stengiasi, bet minčių skaityt – nemoka. Net jei jis pametęs galvą dėl Tavęs ir stengiasi lovoje iš paskutiniųjų, išlieka galimybė, kad Tavęs nepatenkins. Tokiu atveju turi pasakyti, parodyti, kas Tau patinka. Ir būk kantri.

2. Jei vaidini, kad Tau malonu – geriau niekada ir nebus
Visos mes esame kada nors suvaidinusios orgazmą. Nereikėtų to neigti ir gėdytis. Bet reikia suprasti, kad jeigu tai darysi nuolat, vyras galvos, kad Tau taip patinka ir nieko nekeis. Taigi ir beliks vaidinti, o ne mėgautis tikraisiais O…

3. Jei nori gauti, turi ir duoti…
Egoizmas nėra seksualu.

4. …bet niekuomet neleisk, kad vyrui lovoj Tu nebūtum prioritetu
Kartok paskui mane: tikram vyrui Tavo malonumas visuomet rūpės labiau nei jo paties. Juk vyrus ir užveda tai, kad jo moteriai gera.

5. Kartais „nuryti“ yra daug paprasčiau
Ir mažiau netvarkos.

6. Nesigėdyk aimanų
Gali būti dejuotoja, klykautoja, rėkautoja, ar bet kas kita – aimanuok ir tuo didžiuokis. Išreikšti savo pojūčius – tiek miegamajame, tiek ir kitur – labai svarbu.

7. Pirmas kartas niekada nebūna nepakartojamas…
Geram seksui reikia praktikos. Reikia pažinti vienas kitą, suprasti kas patinka partneriui, pajusti jo kūną. Taigi seksas poroje su laiku tik gerėja. Nenurašyk jo jau po pirmojo karto.

8. …tačiau jei jis ir nesistengia – neverta laukti
Tu nesi pripučiama lėlė, skirta patenkint tik jo poreikiams. Jeigu jis visiškai nesistengė – kažin ar beverta suteikti jam antrąjį šansą.

9. Niekuomet nesusitikinėk su vyru, kuris neatsiklausia prieš pereidamas nuo glamonių prie lytinio akto
Pirma, ir bene svarbiausia, bet kokio lytinio akto taisyklė – laisva abiejų partnerių valia. Ir jeigu jis skuba ir tau nė nepasiruošus imasi veiksmo – jis visai ne vyras. Vertėtų labai susimąstyti ar tęsti su juo santykius.

10. Masturbacija – ne tik vyrams…
Beje, moksliniais tyrimais įrodyta, kad moterys, kurios reguliariai masturbuojasi, patiria daugiau ir didesnius orgazmus. Tai nereiškia, kad privalai įsigyti vibratorių. Naudokis rankytėmis.

11. …ir tai nėra veiksmas, kurį atlikti gali tik būdama viena
Turbūt nėra nieko seksualesnio kaip pasakyti partneriui, kad jis negali Tavęs liesti, kol Tu pati save tenkinsi.

12. Turi žinoti savo miegamojo taisykles, bet nebijoti išbandyti kažką naujo
Visi turime dalykų, kuriuos darome ir kurių nedarome. Juos dažniausiai išmokstame patirties dėka. Visiškai normalu pasakyti partneriui, kad nedarai X ar Y. Bet jeigu po mėnesio ar metų Y ima atrodyti visai patraukliai – nebijok to pasakyt. Galima išmėginti, pakeisti savo taisykles.

13. Apsitvarkymas „po“ – abiejų reikalas
Išvalyti natūralius vyro skysčius po ejakuliacijos ir išmesti servetėles nėra romantiška. Bet link to ėjote kartu. Kartu ir susitvarkykite.

14. Tu neprivalai visada ir su viskuo sutikti…
Jeigu Tau nesinori to daryti kas vakarą – neleisk jam daryti spaudimo. Viskas su tavim gerai. Išsimiegoti, pavyzdžiui, irgi reikia.

15. …tačiau nuolatinis „ne“ sugriauna net stipriausius santykius
Atstūmimas nėra seksualu. Tam, kad sukurtumėte intymumą ir artimą ryšį – turit praleisti laiko kartu ir miegamajame. Kartais padeda ir greitukas prieš suskambant žadintuvui.

16. Tavo kūnas – nuostabus
Galbūt Tu putli, o gal liesa, gal Tavo milžiniška krūtinė, o gal jos beveik ir nėra, galbūt Tu atletiška ir raumeninga, aukšta ar žema – tai esi Tu ir Tu nuostabi. Niekada neleisk niekam net pagalvoti kitaip.

17. Vyrai, kurie galvoja, kad preliudija nebūtina – liurbiai
Rimtai.

18. Jis neprivalo būti nuolatiniu iniciatoriumi
Pamėgink ir Tu. Galbūt patiks! Na, bent jau jam, TIKRAI patiks.

19. Jeigu Jūs mylitės be prezervatyvo – privalai apie tai pasišnekėti
Dažnai susimąstai kada yra tinkamas laikas pasikalbėti apie tai, kur veda santykiai? Kaip tik tuomet, kai jis nori mylėtis be apsaugos.

20. Niekada nesmerk kitų dėl jų seksualinio gyvenimo
Gal ir atrodo, kad Tavo drauge mylisi daug dažniau ir ilgiau. Bet ji gali ir meluoti…

21. Jei nesi tikra ar pajutai orgazmą – Tu jo nepajutai
Apgailestauju. Bet gera žinia ta, kad dauguma moterų O patiria tik tam tikros, specifinės stimuliacijos dėka. Taigi pasistenk išsiaiškinti, kas iki didžiojo O atves Tave.

22. Tu gali ištverti rytinį burnos kvapą. Gali ir jis
Ypač jei mylėsitės Šaukštuko poza.

23. Tu privalai turėt seksualių apatinių
Ir ne dėl jo. Dėl savęs. Rinkis apatinius, kurie Tau ne tik patogūs, bet ir kelia savivertę, verčia jausti prabangiai seksualia, fatališka moterimi. Dėvėk juos kada tik panorėjusi, visai nesvarbu ar kas juos pamatys.

24. Taip, Tu irgi drėksti ir esi lipni
Susitaikyk su tuo. Susitaikyk su savo kūno natūraliomis išskyromis. Juk visi mes jau suaugę…

25. Nunuvertink bučinių
Negi neprisimeni tuos ilgus bučinius, kartais trukusius net valandas, studentavimo laikais. Dabar jie jaudinti gali dar labiau, kai jau turi daugiau patirties ir žinių.

26. Ir nešvankių kabų.
Tu neturi darbo grafiko ir minutė pokalbio su Tavimi nekainuoja 0,99 centus, tačiau išmėginti gašlias kalbas poroje, gali būti netgi labai egzotiška.

27. Jei esi ilgalaikiuose santykiuose, miegamojo detales pasilaikyk sau
Klaidinga matyti, kad aptarusi su draugėmis visas savo seksualinio gyvenimo detales, ir priėmusi jų patarimus, pagerinsi visą tą reikalą. Nė velnio. Tai kas vyksta – yra tik Jūsų, Jums ir dėl Jūsų.

28. Draugai draugams neleis tęsti santykių be sekso
Tegul paprotina Jus draugės, jei pati nesusiprasite. Kartais to reikia.

29. Vyrams nerūpi, kad nesi tobula, jiems rūpi Tavo seksualinis pradas
Turi rinkę ant pilvuko? Tavo šlaunys pilnokos? Ant kaktos iššoko spuogas? Jis to net nepastebi. Jis mato ar mėgaujiesi tuo, kas vyksta, ar mėgaujiesi būdama savimi.

30. Mėgaukis
Nustok per daug galvot, atsipalaiduok, paleisk visus rūpesčius, pasilinksmink. Juk seksas tam ir skirtas. O 20-ieji metai prabėga kaip žavus akimirksnis. Ir nebesugrįžta. Kaip ir 30-ieji. Na, o seksas – jis nepaiso metų. Jis turi būti geras.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.