14 dalykų, kuriuos daro vaikainas, kai jam patinki

Visos gyvenime turėjome ir dar tikrai turėsime tą etapą, kai sėdėsime lovoje ir galvosime, kaip gi atkreipti į save, to nuostabaus vaikino, dėmesį. Galvoti apie tai galime daug, tačiau svarbiausias klausimas yra, kaip gi žinoti, kada mums pagaliau pavyksta jį apžavėti? Toms, kurios svarsto šį klausimą, išskyrėme 14 esminių dalykų, kurie rodo, kad vaikinas tavimi tikrai susižavėjęs… 

 1. Jis imsis iniciatyvos organizuoti jūsų susitikimus 

Nesvarbu, koks užimtas vaikinas bebūtų, jeigu jis tikrai nori tave pamatyti, tam tikrai ras daugiau negu vieną valandą.

 1. Jis prisimins dalykus, kurie tau patinka ir pradės jais domėtis  

Ar minėjai jam savo mėgstamiausius kvepalus? O gal pasakei apie mėgstamą restoraną? Vaikinas, kuris tikrai tavimi domisi, prisimins kiekvieną detalę apie tave… Nenustebk, jeigu per kitą pasimatymą valgysi savo mėgstamiausią maistą.

 1. Jis juokiasi iš tavo nevykusių pokštų  

Galbūt jam tavęs tik gaila, o gal, gal tai tikra meilė…

 1. Jis pavydi, kai esi su kitu 

Niekam nepatinka pavyduolių priepuoliai, bet sveikas pavydas, kurį jis jaučia, kai kalbiesi su kitu vaikinu, išduoda jo simpatiją tau.

 1. Jis palaiko pokalbį  

Kas gali erzinti labiau, nei atsakymo į žinutę laukimas… Jeigu užtrunka valandą tau atsakyti, o dar ir atsako kažką lėkšto, geriau pamiršk šį jaunuolį. Vaikinas, kuriam tu rūpi, gal nerašys novelių, bet tikrai stengsis iš visų jėgų palaikyti įdomų pokalbį.

 1. Įsipareigojimai ateičiai  

Jis nupirko bilietus į koncertą, kuris vyks kitą mėnesį, pakvietė į draugo gimtadienį… Tokiu gudriu būdu jis išduoda, kad nori būti šalia tavęs ilgiau negu vieną savaitę.

 1. Jūs ginčijatės  

Mes nekalbame apie šeimyninius pykčius, kalbame apie tokius, kur išsiskiria jūsų nuomonės. Jeigu to nėra, reiškia, kad jam nerūpi tai, kas vyksta aplink. Po mažų ginčų juk visada seka puikus susitaikymo seksas, o juk tai visiems patinka, tiesa?

 1. Jis teiraujasi, kaip praėjo tavo diena  

Kai vaikinas tavimi nuoširdžiai domisi, jis nori žinoti, kas vyksta tavo gyvenime kiekvieną dieną. Jis nuoširdžiai su susidomėjimu išklausys kiekvieną tavo dienos detalę.

 1. Jis gerbia tavo laiką  

Jis neapgauna tavęs suplanuotu susitikimu, jis nevėluoja ir nekviečia tavęs į pasimatymą kaip paskutinio varianto jo sąraše.

 1. Jis stengiasi palikti gerą įspūdį  

Jeigu vaikinas, su kuriuo susitikinėji, niekada nesistengia gražiai apsirengti, pasitempti ir ištiesinti nugaros, kai yra šalia tavęs, atlesk, bet pranešime bkogas naujienas. Greičiausiai, ne taip jau jis tavimi ir domisi. Viskas turi būti atvirkščiai.

 1. Jis užsimins apie antrą pasimatymą dar nepasibaigus pirmąjam  

Kai vaikinui tu patinki, tai tikrai suprasi. Jis nerizikuos, kad tave prarastų kokiam kitam kandidatui.

 1. Jis sako „Atrodai labai gražiai“ 

Jis nesidrovi išreikšti savo jausmų ir nuomonės.

 1. Kai esi jo namuose, jis tau duoda TV pultelį, o kine leidžia išsirinkti filmą  

Viskas tuo ir pasakyta. Sportas prieš drabužių kolekcijos pristatymą? Jam tai didelė auka, bet jis tam pasiruošęs. Dėl tavęs…

 1. Galiausiai, jis laiko tave už rankos, atidaro duris ir elgiasi kaip džentelmenas  

Tu nusipelnei tik paties geriausio!

Šaltinis: collegetimes

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.