12 paprastų būdų kaip atrodyti patraukliau

Visi norime vieno bendro dalyko: atrodyti patraukliau. Mes pateiksime keletą paprastų patarimų, kurie veikia tiesiog stebuklingai. Išbandykite, patys nustebsite.

1. Šypsokitės

Tegul jūsų veidą nuolat puošia šypsena. Kai šypsotės, atrodote draugiškesni. Žmonės šalia jūsų tuomet jausis patogiau. Nesvarbu, kaip jaučiatės viduje, šypsokitės!

2. Rūpinkitės savo veido plaukais

Vyrai turėtų reguliariai skustis. Jei norite nešioti ilgą barzdą, ji turi atrodyti dailiai ir tvarkingai. Moterys turėtų pasirūpinti savo antakiais, jog jie būtų tinkamos formos.

3.Plaukai visuomet turi atrodyti puikiai

Jūsų plaukai yra jūsų karūna. Graži išvaizda yra pirmas žingsnis, jog kažką sudomintumėte. Reguliariai kirpkitės, tai būtina, jog jūsų plaukai būtų sveiki. Svarbiausia, jog jūsų plaukai atrodytų švarūs ir tvarkingi. Tai yra svarbi patrauklios išvaizdos detalė.

4. Dėvėkite tinkamus drabužius

Dauguma žmonių kitus vertina pagal tai, kaip jie yra apsirengę. Taigi stebėkite, ką dėvite. Pirkite tik tokius drabužius, kurie jums iš tikrųjų tinka. Su per dideliais ar per mažais drabužiais atrodysite iš tikrųjų kvailai bei keistai.

5. Palaikykite deramą akių kontaktą

Tinkamas akių kontaktas yra svarbus tuomet, kai su kažkuo bendraujate. Tinkamas akių kontaktas žmones privers pasijusti svarbiais. Kai kurie žmonės drovisi žiūrėti į akis. Tuomet patariame pradėti nuo savo artimų žmonių, palaikykite akių kontaktą su jais, kuomet su jais kalbate. O vėliau išbandykite tai su nepažįstamaisiais.

6. Vaikščiokite užtikrintu žingsniu

Eidami visada atrodykite pasitikinčiai. Žinote kaip tai padaryti? Jūsų kūnas turėtų būti atsipalaidavęs, o galva pakelta. Jei jūsų kūno laikysena skleis pasitikėjimą savimi, tuomet iš tikrųjų atrodysite patraukliau.

7. Visada kvepėkite

Niekas nemėgsta žmonių, kurie skleidžia blogą kvapą. Kasdien maudykitės ir nuolat naudokite dezodorantus ar kvepalus. Valykite dantis, o jei negalite atsikratyti blogo burnos kvapo, naudokite vaistus, kurie jums padės susidoroti su šia problema.

8, Atsipalaiduokite

Ar jus kamuoja jausmas, jog visada galvojate apie tai, ką apie jus mano kiti? Jūs privalote atsikratyti šio įpročio. Pasitikėkite savimi ir būkite atviri kitiems – bendraukite su žmonėmis. Nervingų žmonių niekas nemėgsta.

9. Juokitės ir priversite nusijuokti

Yra posakis, jog juokas yra puikus vaistas. Kai juoksitės, žmonės esantys aplink jus jausis atsipalaidavę ir tikėtina patenkinti dėl jūsų. Juokas gali paversti jus patrauklesniu. Svarbiausia, jog jūsų juokas kitus padarytų laimingesniais. Dalinkitės geromis emocijomis.

10. Stebėkite savo kūno kalbą

Jei jūsų kūno kalba rodys, jog esate užsiėmęs, tikėtina, jog žmonės jūsų vengs. Jie manys, jog jums gali sutrukdyti. Jei jūs atrodysite atsipalaidavęs, žmonės mielai prie jūsų prieis.

11. Klausinėkite

Nekalbėkite visą laiką tik jūs. Tačiau neklausinėkite trikdančių ar nepatogių klausimų. Kai jūs užduodate klausimus, žmonės mano, jog jais domitės ir jie jaučiasi svarbūs.

12. Dėvėkite ryškių spalvų drabužius

Dėvėkite spalvotus drabužius. Venkite tokių spalvų, kurios nedera prie jūsų odos atspalvio ar tiesiog nėra tinkamos tam tikroje aplinkoje. Paprastai ryškios spalvos traukia žmones. Taip jūs atrodysite tikrai labiau pasitikintys savimi.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.