Palikai vaikiną realiame gyvenime? Palik jį ir online

Kažkas yra labai protingai pasakęs: „Gera buvo vaikystėje, kai vienintelis dalykas, kuris galėjo būti sudaužytas – puodukas. Kai vienintelis dalykas, kurį galėjo skaudėti – nubrozdinti keliai. Kai visi atsisveikinimai baigdavosi žodžiais „iki rytojaus“.“ Vaikystėje mes taip pat neturėjome interneto, bent jau mano kartos merginos tai tikrai, o dabar turime kone dvigubą gyvenimą: realų ir virtualų. Palikus vaikiną realiame gyvenime dar lieka virtualusis, kuris kartais toks slidus, jog paslysti tampa labai paprasta, bet padėkime sau žengdamos 5 paprastus žingsnius!

1. TIK PO 24 VALANDŲ PAKEISK SANTYKIŲ STATUSĄ

Santykių ekspertė Diana Parkinson teigia, kad palaukus bent 24 valandas po išsiskyrimo priimami teisingesni sprendimai, nei vos tik išsiskyrus. Deja, merginų fiziologija niekada nepasikeis ir iš kūno su vandeniu, kaip šlakų, hormono estrogeno nepašalinsime, tačiau galime susigrąžinti blaivų protą jei leisime sau apsiprasti su nauju statusu ir tik vėliau leisti visam pasauliu sužinoti, jog esame atviros naujoms pažintims.

2. IŠTRINK JUDVIEJŲ NUOTRAUKAS

Net ir 24 valandoms praėjus širdis dar vis dirba pakankamai aktyviai, o jei prisijungusi prie savo paskiros matysi judu laimingus vienoje iš praeities nuotraukų, širdies darbas suaktyvės dar labiau ir, deja, pašalinti širdgėlos nepadės. Todėl šalink tai, kas nereikalinga iš savo akių horizonto, nors puikiai žinai, kad nuotraukos kažkur giliai, kompiuterio atmintyje, vis tiek gulės.
 

3. NESEK JO ĮRAŠŲ…

Dar blogiau, neinformuok visų savo draugų facebook’e apie tai, jog pasaulis dabar toks gražus, nors puikiai žinai, kad taip nėra. Kaip žinia, lazda turi du galus, o kartais ir labai aštrius, todėl stenkis iš tikrųjų atgauti gerą savijautą, o tai patys pastebės ir visi kiti.

4. UŽBLOKUOK JĮ, NES DRAUGAIS NIEKADA NEBŪSITE

Brunel universitete buvo atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog tie, kurie po išsiskyrimo vis tiek bandė „sekti“  savo ex, judėti yra priekį sekėsi žymiai sunkiau. Užblokuoti anketą – teisingiausias žingsnis. „Kuo greičiau, tuo geriau“ pataria tyrimo organizatorė dr. Tara Marshall.

5. NUSTOK IEŠKOJUSI JO VARDO, BET KUR!

Tu jį užblokavai, duok 5! O ką dabar darai? Rašai jo vardą į paieškos laukelį? Nedaryk to! Geriausia, ką gali padaryti, parašyti draugei ir pasiūlyti susitikti ir nuveikti tai, kas atitrauktų tavo mintis nuo to, kas ką tik įvyko, arba gal tiesiog išbėk pabėgioti? Juk pati pažįsti save geriau nei kiti, todėl palik kompiuterį nuošalyje ir pradėk naują gyvenimo etapą!

Dar niekam išsiskyrimas nebuvo lengvas procesas. O gal ir netiesa? Kažkuri nesenai išsiskyrė su mylimuoju, tačiau šių patarimų tikrai nereikėjo jai skaityti? Tačiau gera žinia yra ta, jog dabar prasideda naujas, žymiai geresnis gyvenimo etapas, už kurį būsi apdovanota, jei džiaugsiesi juo 100%. Niekas gyvenime nevyksta veltui. Būk laiminga, nes gyvenimas sukurtas džiaugsmui!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.