Merginos, deginančios EX‘ų daiktus, nėra pakvaišusios

Skyrybos užknisa. Pati išgyvenau ne vienas, tad puikiai suprantu, kiek chaoso ir skausmo jos atneša, o ir užmiršti viską vieno mėnesio nepakanka. Jos palieka tik širdgėlą, tad nenuostabu, kad po jų norisi vengti bet kokio kontakto ar prisiminimo apie savąjį EX.

Jeigu skyrybos baigiasi tragiškai, turiu omenyje tokias skyrybas, kuomet partneriai nebesikalba ir, greičiausiai, nebesikalbės niekada, gali būti sunku rasti tą tašką, kuris atvestų ramybės link.

Galiausiai, lieki apsupta visų prisiminimų, kurių nori atsikratyti bet kokiais būdais. Ką daryti tada?

Na, yra tos merginos, kurios, tokiais atvejais, degina savo buvusiųjų daiktus. Tos merginos, kurios dažniausiai vadinamos pamišėlėmis ar pykčio perpildytomis raganomis. Tos, kurios nori atkeršyti savo buvusiajam, sunaikindamos bet kokį, jų santykius primenantį, prisiminimą.

Tiesą sakant, net Taylor Swift vienoje iš savo dainų sako, jog: „tu esi tik dar vienas paveikslas, kurį turiu sudeginti.“

Sutinku, tai skamba kiek ekstremaliai. Kodėl negalima visų turimų daiktų tiesiog atiduoti? Šio klausimo paklaustų daugelis žmonių. Bet pasakysiu jums štai ką. Tos merginos, kurios ryžtasi sudeginti savo buvusiųjų daiktus – vienos stipriausių moterų.

Psichologė Dr. Cheryl Fraser sako, kad „Po skyrybų yra labai svarbu atsikratyti visų buvusiojo partnerio daiktų. Kuo ilgiau jie bus matomi, tuo dažniau žmogus grįš į praeitį ir kankins save. Atsikratant buvusiojo daiktų atlaisvinama erdvė ne tik širdyje, bet ir galvoje. Atsiradusį laisvą plotą gali užpildyti nauja meilė, kuriai netrukdys iš praeities kylantys prisiminimai.“

Jeigu santykiai baigėsi skausmingai, pavyzdžiui taip, kaip minėjau anksčiau, greičiausiai nesugebėsite vienas kitam atiduoti daiktų. Degantys EX‘o daiktai yra daug malonesnis vaizdas nei jausmas, mėtant juos į jo veidą. Sudegindama buvusiojo daiktus greičiau padėsi tašką jūsų santykiuose, nes žinosi, kad tų daiktų jau niekada nebeatgausi.

Tiesą sakant, deginami daiktai gali gydyti. Visos ceremonijos, kuriose yra ugnis, laikomos išlaisvinamosiomis ceremonijomis. Taip išsilaisvinsi iš praeities pančių ir eisi tiesiai į ateitį.
Pasaulyje egzistuoja „Iširusių santykių muziejus“, kuris puikiai supranta, kaip svarbu yra paleisti tau svarbius žmones. Būtent todėl, muziejus priima išsiskyrusių žmonių suaukotus daiktus, simbolizuojančius iširusius santykius, ir juos eksponuoja savo parodose.

Tai dar vienas būdas išsilaisvinti. Ši idėja skatina žmones judėti pirmyn, pasitelkiant saugesnius būdus.

Taigi, jeigu negali pasilikti EX‘o daiktų, ir neturi nė žalio supratimo, kur juos padėti, SUDEGINK

JUOS! O jeigu bijai ugnies – paaukok muziejui!

Jeigu tau tai teikia malonuma, kodėl turėtum klausyti, ką sako kiti?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.