Ką veikti vietoj meilės paieškų?

Ką veikti vietoj meilės paieškų?

Meilė – tai vienintelis dalykas, kurio niekada niekas pilnai nesupras. Ji kai kuriuos žmones priverčia augti, o kai kuriuos sunaikina negrįžtamai. Vienintelis dalykas, kurį turite žinoti apie meilę – ji ateina tuomet, kai mažiausiai jos tikiesi. Tad, kol jos neieškai, savo laiką išnaudok šiek tiek kitaip…

1. Keliauk

Eik ir pamatyk viską, kas egzistuoja pasaulyje. Dabar yra tas laikas, kai gali susikrauti lagaminus ir laisvai tyrinėti pasaulį vienas pats. Kelionės keičia žmonių gyvenimus. O kas ten žino, kad keliaudamas rasi žmogų, su kuriuo dalinsiesi nepamirštamais nuotykiais.

2. Ieškok savo pašaukimo

Tau nereikia gyvenimo partnerio, kad jis tave „užpildytų“. Viskas, ko tau reikia, tai vidinio jaudulio, kuri tave išskirtų iš kitų. Tas jaudulys ir yra tavo pašaukimas. Rask tą aistrą, kuri tave priverstų įsimylėti pačiam save.

3. Susipažink su naujais žmonėmis

Nelauk pono ar ponios tobulybės. Nėra tobulų žmonių. Kartais žmonės nėra tinkami vienas kitam, o gal ir laikas netinkamas, bet negali vaikytis to, kas neegzistuoja. Susipažink su naujais įdomiais žmonėmis. Išgirsk istorijas, kurių dar negirdėjai, atsiverk žmonėms, kurių nepažįsti ir kalbėkis. Daug kalbėkis. Meilę gali sutikti netikėčiausiose vietose.

4. Sportuok

Gyvenk sveikai. Gerai atrodyk. Svarbu atrasti vidinę stiprybę ir išugdyti stiprų kūną. Vaikinai ir merginos ateis ir išeis. Vienintelis dalykas, kuris liks – tai tu ir tavo kūnas. Pasistenk dėl to.

5. Gerai pasimylėk

Negali rasti meilės? Nieko baisaus. Tinderis tau padės! Skirk laiko seksui. Ir daug! Po kelių metų, jeigu ieškosi meilės, gali gailėtis, kad iššvaistei savo jaunystę kitiems, o ne maloniems dalykams.

6. Susitik dažniau su draugais

Blogiausia yra tai, kai augi ir prarandi savo draugus. Vietoj to, kad stengtumeisi sužavėti vyrą ar moterį, susiplanuok vakarą su savo draugais. Bent kartą į savaitę. Leisk laiką su tais žmonėmis, kurie iš tiesų tavo gyvenime daug reiškia. Be jų visos skyrybos neatrodytų tokios absurdiškos ir lengvai išgyvenamos, tiesa?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.