Jeigu esi pakankamai drąsus mylėti, esi pakankamai stiprus ir pamiršti

Jeigu esi pakankamai drąsus mylėti, esi pakankamai stiprus ir pamiršti

Esi stipresnis žmogus nei manai.

Jeigu ką tik išsiskyrei su vaikinu/mergina, tikriausiai jau girdėjai visas klišes iš aplinkinių draugų: „tai buvo nelemta“ ir „ateis, kai bus laikas“. Pripažinkime, tai padeda tikrai retai.

Štai ko trikriausiai dar nesate girdėję: „jeigu esi pakankamai drąsus, kad mylėtum, reiškia esi pakankamai drąsus pamiršti“.

Tai aiškiname paprastai, jeigu esi pakankamai drąsus rizikuoti atiduodant savo širdį kitam, esi pakankamai drąsus, kad sektum šiuos 5 žingsnius užmaršties link.

  1.  Mokykis iš santykių

Kad ir kaip būtų sunku, kiekvieniems santykiams yra priežastis. Ženk žingsnelį atgal ir įvertink tuos dalykus, kurie tau rūpėjo praeityje, priežastis, kodėl pasidavei meilei ir dalykus, kurių tiesiog nepakęsdavai. Tai gali būti dalykai, apie kuriuos dar nesi pagalvojęs ar apie kuriuos esi pamiršęs. Būtent todėl suprasi, kokią svarbą tau šie faktoriai turi gyvenimo partneryje.

  1. Paleisk

Lengviau pasakyti nei padaryti, mes žinom. Nenoriu skambėti banaliai, bet anksčiau minėtoms klišėms yra priežastis. Pažvelk į pozityvią pusę, aplink yra milijonai žmonių, tarp kurių yra tas vienintelis širdies valdovas. Tai tik dar vienas žengtas žingsnis link jo atradimo.

  1. Nesižvalgyk atgal

Sakoma, „negali pradėti naujo skyriaus gyvenime, jeigu vis dar skaitai tą patį“. Kad ir kas tas protingas žmogus, kuris tai pasakė, jis 100% teisus. Tad mokykis iš to, kas buvo ir judėk pirmyn. Tik todėl kad baigėsi santykiai, nereiškia, kad turi baigti gyventi ir tu.

  1. Vėl tikėk meile

Tu tikėjai meile, įsileidai šį žmogų į savo širdį ir kad ir kaip tai baigėsi, tai buvo meilė. Būtent todėl ir skauda, nes tai baigėsi. Jeigu ši meilė rado tave, tai žinok, kad ta tikroji ir amžinoji tikrai ras.

  1. Prisimink, kad esi pakankamai stiprus pamiršti tai

Tai pats svarbiausias dalykas. Turėjai stiprybės atsiverti ir rizikuoti išsiskyrimu tam, kad patirtum meilės skonį. Jeigu galėjai tai, gali ir dar daugiau. Turi pakankamai stiprybės tam, kad judėtum pirmyn. Tavęs ateityje laukia geriau ir daugiau.

Kodėl? Nes tu to vertas, žmogau.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.