Jei darysi šiuos 3 dalykus, niekuomet nerasi meilės

Tai - neproduktyvu. Priėjau išvados, kad gyvenimas po skyrybų nesiklosto tiems, kurie ir nenori, kad klostytųsi. Kai kuriems po skyrybų dingsta bet kokia motyvacija ir judėti į priekį tampa pernelyg sudėtinga, nes jie susitelkia į tai, kas ir ką bei kam padarė, nuolat liūdi galvodami apie buvusiuosius. Jei šiuo metu vis dar gyveni skyrybų nuotaikom, pateikiame 3 dalykus, kurie trukdo žengti į priekį ir atrasti naują meilę. 1. Susitelki į tai, kas nutiko Mintys apie praeitį Tave joje ir laikys. Tai, į ką susitelkiame, daro įtaką mūsų gyvenimui, ir ši tiesa galioja ir skyrybų kontekste. Kas įvyko, tas. Kas padaryta, tas. Tu negali sau leisti norėti atsukti laiką atgal ar trokšti, kad viskas būtų buvę kitaip. Niekas nuo to nepasikeis. Vietoje to susitelk į tai, ką turi dabar ir kaip tai gali panaudoti tam, kad kuo greičiau judėtum į priekį ir sukurtum kažką naujo, kitokio. 2. Tavo mintys - piktos ir negatyvios Mes gyvename pasaulyje, kuriame mintys daro įtaką tam, kaip mes jaučiamės. Niekas kitas negali mūsų priversti vienaip ar kitaip jaustis. Mes patys galime labai puikiai tvarkytis su gyvenimu, jei mokėsime susitvarkyti su mintimis, taigi ir savo būsena, jausmais. Mes negalime jaustis kitaip, nei mums liepia mūsų mintys. Dažnai žmonės ne taip supranta aplinką, išsigalvoja nebūtus dalykus ir tuomet jaučiasi tikrai labai prastai. Tai, ką mes galvojame apie įvykius ir kokiomis mintimis minta mūsų protas, tiesiogiai nusako kaip mes jausimės. Atmink, kad visa tai gali pasirinkti, tad rinkis galvoti pozityviai. Kai tik suvoksi, kad įvykis ar asmuo neturi jokios įtakos Tavo savijautai, imsi labiau galvoti apie savo mintis, leisi naujam gyvenimui prasidėti. Ir jis tikrai bus laimingas. 3. Ex padarai svarbesniu už save Dažnai sutinku moterų, kurios nori pokyčių, tačiau jas sukausto baimė ir jos nekeičia nei įpročių, nei minčių ir taip pačios sau sukuria vidinį skausmą. Na, o tokio elgesio pagrindas tikrai keistas - šios moterys savo ex laimę padaro svarbesne už savo! Jei ir Tu pagausi save tokioje būsenoje, prašau, klausykis savosios širdies, o ne baimių. Baimės tėra Tavo mintys, o ne reali situacija. Tavo ex gyvens Tavo mintyse ir nemokės nė nuomos mokesčio, o Tu, to pasekoje, nugyvensi gyvenimą be meilės. P.S. Aš neseniai susituokiau ir grįžau iš medaus mėnesio. Ir dabar tikrai žinau, kad meilė po skyrybų egzistuoja (bet tik todėl, kad to aš pati norėjau). Šaltinis: Yourtango

Tai – neproduktyvu.

Priėjau išvados, kad gyvenimas po skyrybų nesiklosto tiems, kurie ir nenori, kad klostytųsi.

Kai kuriems po skyrybų dingsta bet kokia motyvacija ir judėti į priekį tampa pernelyg sudėtinga, nes jie susitelkia į tai, kas ir ką bei kam padarė, nuolat liūdi galvodami apie buvusiuosius.

Jei šiuo metu vis dar gyveni skyrybų nuotaikom, pateikiame 3 dalykus, kurie trukdo žengti į priekį ir atrasti naują meilę.

  1. Susitelki į tai, kas nutiko

Mintys apie praeitį Tave joje ir laikys. Tai, į ką susitelkiame, daro įtaką mūsų gyvenimui, ir ši tiesa galioja ir skyrybų kontekste.

Kas įvyko, tas. Kas padaryta, tas. Tu negali sau leisti norėti atsukti laiką atgal ar trokšti, kad viskas būtų buvę kitaip. Niekas nuo to nepasikeis.

Vietoje to susitelk į tai, ką turi dabar ir kaip tai gali panaudoti tam, kad kuo greičiau judėtum į priekį ir sukurtum kažką naujo, kitokio.

  1. Tavo mintys – piktos ir negatyvios

Mes gyvename pasaulyje, kuriame mintys daro įtaką tam, kaip mes jaučiamės. Niekas kitas negali mūsų priversti vienaip ar kitaip jaustis. Mes patys galime labai puikiai tvarkytis su gyvenimu, jei mokėsime susitvarkyti su mintimis, taigi ir savo būsena, jausmais.

Mes negalime jaustis kitaip, nei mums liepia mūsų mintys. Dažnai žmonės ne taip supranta aplinką, išsigalvoja nebūtus dalykus ir tuomet jaučiasi tikrai labai prastai.

Tai, ką mes galvojame apie įvykius ir kokiomis mintimis minta mūsų protas, tiesiogiai nusako kaip mes jausimės. Atmink, kad visa tai gali pasirinkti, tad rinkis galvoti pozityviai.

Kai tik suvoksi, kad įvykis ar asmuo neturi jokios įtakos Tavo savijautai, imsi labiau galvoti apie savo mintis, leisi naujam gyvenimui prasidėti. Ir jis tikrai bus laimingas.

  1. Ex padarai svarbesniu už save

Dažnai sutinku moterų, kurios nori pokyčių, tačiau jas sukausto baimė ir jos nekeičia nei įpročių, nei minčių ir taip pačios sau sukuria vidinį skausmą.

Na, o tokio elgesio pagrindas tikrai keistas – šios moterys savo ex laimę padaro svarbesne už savo! Jei ir Tu pagausi save tokioje būsenoje, prašau, klausykis savosios širdies, o ne baimių.

Baimės tėra Tavo mintys, o ne reali situacija. Tavo ex gyvens Tavo mintyse ir nemokės nė nuomos mokesčio, o Tu, to pasekoje, nugyvensi gyvenimą be meilės.

P.S. Aš neseniai susituokiau ir grįžau iš medaus mėnesio. Ir dabar tikrai žinau, kad meilė po skyrybų egzistuoja (bet tik todėl, kad to aš pati norėjau).

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.