7 patarimai kaip vėl mylėti po skausmingo išsiskyrimo

7 patarimai kaip vėl mylėti po skausmingo išsiskyrimo

Gali būti labai sunku vėl ką nors pamilti po nemalonaus išsiskyrimo ar skyrybų, bet tai yra įmanoma. Jums gali būti baisu, galite jaustis nesaugiai ar niekuo nepasitikėti, tačiau labai tikėtina, kad galite visa tai išgyventi ir neprisiminti skausmingos praeities. Tad jei mėginate atsigauti po išsiskyrimo, štai keli patarimai kaip galite išmokti vėl mylėti.

  1. Pasisemkite įkvėpimo iš savo praeities santykių

Nors ir  sunku, skausminga, reikia apmąstyti praeitus santykius. Nenusisekę santykiai gali labai daug išmokyti tiek apie Jus, tiek apie tai ko norite iš sekančio partnerio. Tai pagelbės ateinančiuose santykiuose, jie bus geresni nei praeiti. Taip pat tai vienas būdas, norint „paleisti“ praeitį.

2. Paleiskite praeitį

Jau apmąstėte savo praeitus santykius, laikas atėjo juos „paleisti“. Kai baigiasi santykiai, daugelis mūsų prieina aklavietę, nes vis prisimename praeitį ir norime ją susigrąžinti. Jei jūsų santykiai nepavyko, nereiškia, kad nauji santykiai bus pasmerkti pražūčiai. Atleiskite sau ar savo buvusiajam, už viską ką jis ar jūs padarėte ir keliaukite toliau.

3. Mylėkite save

Jei jūsų buvęs iniciavo išsiskyrimą, jūsų ego gali būti „sužeistas“.  Turite iš naujo pamilti save, prieš pradėdami mylėti ką kitą. Pagalvokite apie savo emocinius poreikius, visus tuos nuostabius dalykus, kuriuos taip mėgstate veikti laisvailaikiu, pagalvokite apie savo tikslus, ko norite pasiekti gyvenime. Pasirūpinkite savimi, nes Jūs to verta.

4. Neskubėkite

Daug laiko praeina kol jūsų nebekankina praėję santykiai, jūsų širdis užgis ir norėsite vėl pajausti šilumą. Jei ir manote, kad esate pasiruošusi vėl susitikinėti, geresnis sprendimas būtų neskubėti. Nepulkite į naujus santykius, tiesiog mėgaukitės draugų kompanija, susipažinkite su naujais žmonėmis, įsigykite naujų draugų.

5. Mėgaukitės viengungės gyvenimu

Tikrai svarbu išmokti džiaugtis vienatve. Jūs neturite partnerio, vadinasi turite šiek tiek daugiau laiko ir laisvės daryti ką norite, turite laiko būti su šeima ar draugais. Tai tobulas laikas atlikti visus darbus, kuriems neturėjote laiko. Dabar turite daugiau laisvės užmegzti naujas pažintis.  Užsiimkite veikla, kurią mėgstate, susitikite su žmonėmis, kurie turi tuos pačius interesus, apsupkite save pozityviais dalykais. Juk žinote, kad santykiai ateina ir išeina, bet draugai visuomet liks su jumis.

6. Supraskite, kad meilė, tai rizika

Svarbu, kad duprastumėte, jog meilė gali būti rizikinga. Žinoma, Jūs nenorite, kad Jus vėl sužeistų, todėl pasistatote aplink save sienas apsaugai, tačiau ar tikrai norite būti vieniša visą savo gyvenimą? Be galo skaudu, kai nenusiseka santykiai, tačiau kai atsikratysite skausmo, galėsite vėl atrasti šį gražų jausmą.

7. Įženkite į naujus santykius

Vos tik pradėję naujus santykius, pamirškite senuosius. Niekuomet nelyginkite naujojo vaikino su senuoju. Neužsiminkite apie savo emocinį bagažą, neatneškite savo sakausmų lagamino į naujuosius santykius, tai greičiausias būdas viską sugadinti. Taip pat, nemanykite, kad jūsų partneris bus jums neištikimas, kaip galėjo būti Jūsų buvęs. Turite pasitikėti vienas kitu.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.