5 žingsniai, padėsiantys vėl pradėti susitikinėti po skyrybų

Kai įvyksta skyrybos, dauguma mūsų, kad ir kokios skyrybų aplinkybės bebūtų, tarsi praranda pagrindą po kojomis. Suimti save į rankas ir vėl pradėti susitikinėti gali būti be galo sunku. Daugelis ne kartą susimąsto: kam viso to reikia? Gal geriau likti vienišai (-m)?

Bet net kai žaizdos jau ims gyti, ir jausiesi visai gerai, nauja pradžia ir susitikinėjimai gali atrodyti baugūs. Galbūt galvoji „Kodėl aš turėčiau norėti vėl pradėti viską iš naujo?“. Kodėl? Pozityviai žiūrėti į santykius gali būti sunku, bet tai vienintelis būdas sutikti Tą Vienintelį Žmogų. Tam prireiks laiko, natūralu. Nespausk savęs ir išlauk tinkamo meto. O mes patarsime kokius žingsnelius žengti, kad būtų lengviau grįžti į pasimatymų pasaulį po skyrybų.

1. Truputėlį išprotėk

Tai nereiškia, kad turi apversti namus aukštyn kojomis ar bėgioti gatvėmis klykdama. Tai reiškia – pasilinksmink. Kartais po skyrybų Tavo vidinis aš tiesiog reikalauja išsilaisvinimo ir linksmybių. Daryk tai, kas teikia malonumą, tačiau nepamiršk, kad esi suaugęs žmogus ir turi atsakomybių. Išsilaisvink. Psichologai teigia, kad „truputėlį išprotėjus“ po skyrybų greičiau atrandame save ir vidinę ramybę. Leisk sau atsipalaiduoti. Svarbiausia, kad tai netruktų amžinybę.

2. Nebendrauk su ex

Tai yra labai sunku, tačiau būtina, net jei Tau to žmogaus be galo trūksta. Nebendrauk. Kalbėjimasis su ex dar labiau apsunkins visą išgijimo ir pasirengimo priimti į savo gyvenimą naują asmenį procesą. Christine Hassler, dažnai pasisakanti įvairiais gyvenimo klausiais, pataria nutraukti bet kokius ryšius su asmeniu. su kuriuo išsiskyrėte, minimum 6 mėnesiams.Ir ji turi omenyje visas bendravimo formas: akis į akį, telefonu, SMS, laiškais ir t.t.

3. Investuok į save

Kartais žmonės stipriai pasineria į santykius ir pamiršta, praranda save. „Dabar – pats tinkamiausias metas pradėti vėl investuoti į save. Išmok gaminti picą, užsirašyk į vyno degustavimo kursus, savaitgaliais lankyk jogą… Smagū užsiėmimai, padedantys tobulėti, sužinoti kažką naujo net tik atitrauks Tavo dėmesį nuo vidinio skausmo, bet ir padės susipažinti su naujais žmonėmis,“- teigia Alex Furmansky, garsių pasaulyje pažinčių svetainių kūrėjas.

4. Atleisk sau savo klaidas

Kai priimi save tokiu, koks esi ir išmoksti atleisti pats sau – esi brandus žmogus. Taip, taip! Nėra tobulų santykių, nėra tobulų žmonių. Taigi ir Jūsų buvusiuose santykiuose NEI VIENAS IŠ JŪSŲ nebuvote tobulas. Nekaltink nieko dėl to, kas įvyko. Tiesiog priimk tai kaip faktą. Neigimas irgi nepadės. Lygiai kaip ir analizė ar graužatis. Geriausia ką gali dėl savęs padaryti – pasimokyti iš situacijos ir eiti pirmyn nekartojant klaidų naujuose santykiuose, kuriuos tikrai užmegsi.

Į mokymąsi iš savo klaidų įeina ir tai, kad nepradėtum susitikinėti su žmogumi, primenančių buvusį. Ir visai nesvarbu kuo jie panašūs: išvaizda ar vidumi – naujas žmogus negali priminti Tau senų laikų, nesvarbu tai geros ar blogos akimirkos būtų. Prisiminimai neleis Tau iš naujo pajusti laimės ir žmogų vertinti kaip baltą lapą. Be to, jei susitikinėsi su panašiu žmogumi, nuolatos juos lyginsi. „Tai nesuteiks šanso žmogui, kurio jis nusipelnė,“- pakomentuoja Bella Acton, romantiškų dovanų krautuvėlės savininkė.

5. Norėk viską pradėt iš pradžių

Suvokimas kaip stipriai mylėjai ir kaip stipriai skaudėjo praradus gali atbaidyti nuo bet kokio noro pradėti naujus santykius. Tai gali paversti Tave šaltu beširdžiu žmogumi. Neleisk tam įvykti. Laikas bėgs, žaizdos gis ir Tu turi išmokti paleisti. išmokti galėti vėl pamilti. Tu negalėsi pradėti naujų santykių jei sau to neleisi. Laimė – gebėjimas paleisti gniaužiančius neigiamus jausmus ir pasirengimas jų vietą užpildyti naujais pozityviais. Visiems būna skauda, labai skauda. Kažkur giliai viduje. Bet pagerėja. Pagerės ir Tau.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.